Po Bednářovi s Blažkem neodmítl Řepku ani Kadlec a to i přesto, že ho v minulosti nejednou rozbrečel...

Po Bednářovi s Blažkem neodmítl Řepku ani Kadlec a to i přesto, že ho v minulosti nejednou rozbrečel...
OBSAHUJE VIDEO

Red Card, což je stále relativně nový pořad, v němž v rámci rozhovorů rozdává červené karty ten, co jich během své profesionální kariéry hodně obdržel, čili Tomáš Řepka, se dočkala již třetí epizody.

A zatím se stále brousí vody, které nemají daleko ke Spartě. Po Romanu Bednářovi a Jaromíru Blažkovi totiž bývalého stopera Fiorentiny či West Hamu neodmítl Václav Kadlec, jenž si s ním zahrál nejen na Letné, ale také v Sokolu Červené Janovice.

Devětadvacetiletý odchovanec Klokanů, za něhož Sparta před třinácti lety zaplatila Bohemians 10 milionů korun, aby ho o osm let později vykupovala z dánského Midtjyllandu rovnou za 73 milionů korun, se v současné době pokouší o comeback v Mladé Boleslavi, respektive její rezervě a pokud by vydrželo zdraví, kdo ví, zda ho brzy nebude testovat i Karel Jarolím v áčku po boku Matějovského, Skaláka, Škody a spol.

V interview s někdejším rázným stoperem se probírala nejen tehdejší rekordní transferová suma české ligy, ale třeba i to, že ho bývalý kapitán slavného "S" svou přísností a v některých případech možná až moc velkou zlostí (svého času v Poznani o poločase létaly v kabině dokonce i koše) rozbrečel. Však se na to podívejte sami...

Šmicer se nebavil s Gerrardem od kauzy v Glasgow: Jakmile se ale potkáme, tak je jasné, že to budeme mít v očích

Zdroj: Red Card