Kadlecův stav se výrazně zlepšil. Smlouva s Boleslaví je podepsána a útočník už trénuje pod Jarolímem

Kadlecův stav se výrazně zlepšil. Smlouva s Boleslaví je podepsána a útočník už trénuje pod Jarolímem

To, co se rozjelo v barvách TJ Sokol Červené Janovice, opravdu pokračuje i na mladoboleslavské půdě a comeback Václava Kadlece je opět o něco blíž.

Jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, devětadvacetiletý exsparťan, jenž se po předčasném ukončení profesionální kariéry živil jako osobní fitness kouč, podepsal smlouvu právě ve městě automobilů, kde se připravuje již od minulého měsíce.

Tehdy vstoupil do přípravy boleslavské rezervy, v reprezentační přestávce však udělal krok výše a začal poznávat i praktiky Karla Jarolíma, jenž šéfuje áčko.

Tento týden tak proběhl podpis smlouvy a bývalý český reprezentant s minulostí v německé i dánské lize byl oficiálně zaregistrován.

"Vzhledem k tomu, že se Vaškův zdravotní stav výrazně zlepšil, rozhodli jsme se návrat zkusit. Podpis smlouvy je další krok v celém procesu," citoval web isport.blesk.cz slova agenta Pavla Pasku.

Protože koleno drží, po dalších trénincích bude viset ve vzduchu viset start za rezervu a poté by mohl následovat také restart ve Fortuna:lize po boku Škody, Suchého, Matějovského a spol. To, jestli se tak stane ještě v průběhu podzimu, však zatím jasné není.

Bude mít Plzeň ještě v roce 2021 nového majitele? Šádek hledá silného, strategického a dlouhodobého partnera

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.