Čuprova predikce? Ve finále to skončí tak, že se o titul porveme se Slavií. A opravdu věřím, že si ho vezmeme zpět

Čuprova predikce? Ve finále to skončí tak, že se o titul porveme se Slavií. A opravdu věřím, že si ho vezmeme zpět

Poslední titul Sparty se zrodil v roce 2014, čili před více než sedmi lety. Aktuálně jsou na Letné přesvědčeni o tom, že historicky třináctý český primát by mohl přijít již v roce 2022...

Útok na přerušení slávistické série byl ostatně avizován již na červencové tiskové konferenci těsně před rozjezdem nového soutěžního ročníku, po jehož šesti kolech zatím slavné "S" vévodí tabulce s náskome jednoho bodu na Viktorii a tří bodů na Slavii, jež má ovšem utkání k dobru.

"Víra je silnější než na začátku sezony, jednoznačně. Vychází to z toho, že se nám daří, sbíráme body. Chceme si jít pro titul. Momentálně jsme první a doufám, že to tak bude i na konci sezony," pronesl generální ředitel Sparty František Čupr v interview pro server isport.blesk.cz.

I když je nyní v popředí také Plzeň, podle zkušeného funkcionáře z Generali Česká pojišťovna arény by se nakonec mohla bitva o pohár odehrávat jen v hlavním městě mezi tradičními rivaly.

"Takhle to nejspíš bude. Jsme dva nejsilnější kluby, jak z hlediska finančního zázemí, tak i hráčského kádru. Může se ale stát cokoli. U Plzně se dá předpokládat, že nastanou ekonomické problémy, ale to se nemusí nutně hned projevit na hřišti. Slovácko se už několik sezon drží hodně nahoře, Olomouc míří vzhůru. Kdyby měl fotbal logiku, Leicester by nikdy nezískal titul v Premier Lerague. Ale ve finále to skončí tak, že se o titul porveme se Slavií. A opravdu věřím, že si ho vezmeme zpátky," ukázal sebevědomí sparťanský představitel, jehož slova nabídl Deník Sport.

Tvrdík kritizuje organizaci v národním týmu: Hráči se vrátí ve 3,30 z Karviné a už v 9 se mají hlásit na srazu!

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.