Slavia s Unionem a v Ďolíčku, Sparta s Bröndby a s Jabloncem, Liverpool - AC Milán, West Ham - Man Utd!

Slavia s Unionem a v Ďolíčku, Sparta s Bröndby a s Jabloncem, Liverpool - AC Milán, West Ham - Man Utd!
TELEVIZNÍ PROGRAM

Česká Fortuna:liga (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal) má třetí zářijový víkend na pořadu už 8. kolo (mj. Plzeň-České Budějovice, sobota, 19.00, Sparta-Jablonec, neděle, 16.00 a Bohemians 1905-Slavia, neděle, 19.00).

Pokračují i anglická Premier League (mj. West Ham United-Manchester United, neděle, 15.00) a anglická druhá liga/Championship (Premier Sport 1, Premier Sport 2, Arena Sport 1), německá první a druhá bundesliga, italská Serie A, španělská první a druhá La Liga (vše NOVA Sport 3 a NOVA Sport 4), francouzská Ligue 1 a Ligue 2 (NOVA Sport 1, NOVA Sport 2), americká MLS (NOVA Sport 1), slovenská Fortuna liga (NOVA Sport 1 a slovenská TV Dajto), nizozemská Eredevisie a rakouská bundesliga (Arena Sport 1 a Arena Sport 2),  turecká Süperliga (Sport 1 a Sport 2) a skotská Premiership (Premier Sport 1). 

Už v týdnu (úterý, středa, čtvrtek) jsou ovšem na programu zápasy 1. kola základních skupin Ligy mistrů (NOVA Sport 3, NOVA Sport 4, Premium Sport 1), Evropské ligy (ČT Sport, Sport 1 a 2) a Evropské konferenční ligy (Sport 1 a Sport 2).  Čekají nás např. šlágry LM Barcelona-Bayern Mnichov (úterý, 21.00) či Inter Milán-Real Madrid (středa, 21.00),  EL Bröndby Kodaň-Sparta (čtvrtek, 21.00) či Dinamo Záhřeb-West Ham United (čtvrtek 18.45) a EKL Slavia-Union Berlín  (čtvrtek, 18.45) či Jablonec-Kluž (čtvrtek, 21.00). 

ČT Sport vysílá také zajímavé utkání české druhé ligy/FNL – Dukla-Příbram (pátek, 16.30).

A  v Litvě odstartovalo  futsalové MS 2021 s českou účastí (ČT Sport) – pondělí (17.00) – Panama-Česko, čtvrtek (19.00) – Brazílie-Česko , neděle (15.00) – Česko-Vietnam. 

STŘEDA 15. ZÁŘÍ 2021

14.00: FC Liverpool– AC Milán (utkání základní skupiny juniorské Ligy mistrů) – UEFA.tv.  

16.00: Inter Milán – Real Madrid (utkání základní skupiny juniorské Ligy mistrů) – UEFA.tv.

16.15 (výkop 16.30): Spartak Moskva – Legia Varšava (utkání základní skupiny Evropské ligy) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 22.30 hodin.

18.15 (výkop 18.45): Besiktas Istanbul – Borussia Dortmund (utkání základní skupiny Ligy mistrů) – NOVA Sport 3.

18.15 (výkop 18.45): Šeriff Tiraspol  – Šachtar Doněck (utkání základní skupiny Ligy mistrů) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Club Bruggy – FC Paris Saint-Germain (utkání základní skupiny Ligy mistrů) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Inter Milán – Real Madrid (utkání základní skupiny Ligy mistrů) – Premier Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool  – AC Milán (utkání základní skupiny Ligy mistrů) – NOVA Sport 3.

ČTVRTEK 16. ZÁŘÍ 2021

16.15 (výkop 16.30): Kajrat Almaty – Omonia Nikósie (utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy) – Sport 1. 

18.00 (výkop 18.45): Slavia Praha – Union Berlín (utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy) – Sport 2.

18.30 (výkop 18.45): Dinamo Záhřeb – FC West Ham United (utkání základní skupiny Evropské ligy) – Sport 1.

18.40 (výkop 18.45): Slovan Bratislava – FC Kodaň (utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka). Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

18.50 (výkop 19.00): Brazílie – Česko (utkání skupiny D MS 2021 ve futsale v litevské Klajpedě) – ČT Sport. Záznam v pátek v 8.40 hodin.

20.45 (výkop 21.00): FC Rangers – Olympique Lyon (utkání základní skupiny Evropské ligy) – Sport 1. 

20.45 (výkop 21.00): FK Jablonec  – CFR Kluž (utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy) – Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Bröndby Kodaň –Sparta Praha (utkání základní skupiny Evropské ligy) – ČT Sport. Záznam ve 3.10 hodin.

23.00 (záznam, výkop 21.00): FC Leicester City  – SSC Neapol ((utkání základní skupiny Evropské ligy) – Sport 1. 

PÁTEK 17. ZÁŘÍ 2021

16.20 (výkop 16.30): Dukla Praha    1. FK Příbram  (utkání 8. kola druhé české ligy/F:NL) – ČT Sport. Záznam v 1.00 hodin.

16.40 (výkop 17.00): FC Spartak Trnava – ŠKF iClinic Sereď (utkání 8. kola slovenské Fortuna:ligy) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v 1.30 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Schalke  04 – Karlsruher SC (utkání 7. kola  německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

18.25: Fortuna:liga Preview (souhrn aktuálních informací před startem 8. kola české Fortuna:ligy 2021/2022) – O2 TV Fotbal. 

18.50 (výkop 19.00): Sigma Olomouc – Baník Ostrava, FC Hradec Králové –  FK Pardubice  (utkání 8. kola české ligy/Fortuna: ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam v sobotu v 11.00 hodin a ve 13.00 hodin.

18.55 (výkop 19.00): Argentina – Srbsko (utkání skupiny MS 2021 ve futsale v Litvě) – ČT Sport. Zázanm ve 2.45 hodin.

20.25 (výkop 20.30): Hertha BSC Berlín – SpVgg Greuther Fürth  (utkání 5. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC Newcastle United  – FC Leeds United (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Racing Štrasburk – FC Méty (utkání 6. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

1.05 (výkop 1.00): Inter Miami  – New York Red Bulls (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

SOBOTA 18. ZÁŘÍ 2021

13.10 (výkop 13.15): TJ Družstevník Hostěradice – TJ Prosiměřice A (utkání 8. kola znojemského okresního přeboru v rámci projektu ČT Sport Můj fotbal živě) – ČT Sport. Záznam ve 23.30 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Wolverhampton Wanderers    FC Brentford (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): Fortuba Düsseldorf – SSV Jahn Regensburg/Řezno (tkání 7. kola druhé německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

13.30: AFC Hull City  – FC Sheffield United (utkání 8. kola druhé anglické ligy/Championship) – Arena Sport 1.

13.55 (výkop 14.00): Rayo Vallecano  – FC Getafe (utkání 5. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 4.

15.00: Kasimpasa – Trabzonspor (utkání 5. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Sport 2 záznam v neděli ve 12.00 hodin.

15.25: Fortuna:liga Preview (souhrn aktuálních informací před startem 8. kola české Fortuna:ligy 2021/2022) – O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – VfL Bochum (utkání 5. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.  Zázanm ve 23.30 hodin.

15.30 (výkop 16.00): Slovan Liberec – FK Mladá Boleslav (utkání 8. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Fotbal. Záznam v neděli v 11.00 hodin.

15.30 (výkop 16.00): 1. FC Slovácko  – Fastav Zlín (utkání 8. kola české ligy/Fortuna: ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 22.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Liverpool – FC Crystal Palace (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Atlético Madrid  – Athletic Bilbao (utkání 5. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 4.

16.55 (výkop 17.00): RC Lens – OSC Lille (utkání 6. kola francouzské Ligue – NOVA Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): Inter Milán – FC Boloňa (utkání 4. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

18.00: Antalyaspor – Besiktas Istanbul (utkání 5. kola turecké Süperligy) – Sport 1. 

18.20 (výkop 19.00): Viktoria Plzeň – Dynamo České Budějovice (utkání 8. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam v neděli v 9.00 hodin, O2 TV Sport v neděli ve 13.30 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Aston Vila – FC Everton (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): 1. FC Kolín nad Rýnem –  RB Lipsko (utkání 5. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

20.00: Ajax Amsterdam – SC Cambuur (utkání 5. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Manchester City  – FC Southampton  (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): US Salernitana 1919 – Atalanta Bergamo (utkání 4. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Deportivo Alavés  – Osasuna Pamplona (utkání 5. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): AS Saint-Étienne – Girondins Bordeaux (utkání 6. kola francouzské Ligue 1 – NOVA Sport 1,.

21.20: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 8. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Burnley – FC Arsenal (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

1.05 (výkop 1.00):  New England Revolution  – Columbus Crew (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

3.35 (výkop 3.30): Real Salt Lake –  FC Seattle Sounders (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

NEDĚLE 19. ZÁŘÍ 2021

12.25 (výkop 12.30): FC Empoli – Samporia Janov (utkání 4. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

12.55 (výkop 13.00): Dundee United   – FC Dundee (utkání 6. kola skotské Premiership) – Premier Sport 1.

13.55 (výkop 14.00): Real Mallorca – FC Villarreal (utkání 4. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

14.30: PSV Eindhoven – Feyenoord Rotterdam (utkání 5. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 20.00 hodin.

14.50 (výkop 15.00): Česko – Vietnam (utkání skupiny D MS 2021 ve futsale v litevském Kaunasu) – ČT Sport.

14.55 (výkop 15.00): FC West Ham United – Manchester United (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): FC Brighton and Hove Albion – FC Leicester City (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport 2.

15.00: Galatasaray Istanbul – Alanyaspor (utkání 5. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 20.45 hodin.

15.00: Fortuna:liga Preview (souhrn aktuálních informací před startem 8. kola české Fortuna:ligy 2021/2022) – O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): VfB Stuttgart – Bayer 04 Leverkusen  (utkání 5. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

15.30 (výkop 16.00): Sparta Praha – FK Jablonec (utkání 8. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam v pondělí v 18.00 hodin.

15.30 (výkop 16.00): MFK Karviná – FK Teplice (utkání 8. kola české ligy/Fortuna: ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

16.45: Heracles Almelo – AZ Alkmaar (utkání 5. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): Olympique Marseille – FC Stade Rennes (utkání 6. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

16.55 (výkop 17.00):  MŠK Žilina    ŠK Slovan Bratislava (utkání 8. kola slovenské Fortuna:ligy) – slovenská TV Dajto.

17.00: FC Red Bull Salcburk –  Rapid Vídeň (utkání 8. kola rakouské bundesligy)  – Arena Sport 2. 

17.25 (výkop 17.30): Tottenham Hotspur – FC Chelsea (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

17.25 (výkop 17.30): VfL Bochum – Hertha BSC Berlín (utkání 4. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

17.55 (výkop 18.00): Hellas Verona – AS Řím (utkání 4. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

18.00: Basaksehir Istanbul – Fenerbahce Istanbul (utkání 5. kola turecké Süperligy) – Sport 2. 

18.20 (výkop 19.00): Bohemians Praha 1905 – Slavia Praha (utkání 8. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam v pondělí v 21.30 hodin.

19.05 (výkop 19.00): CF Montreal – Chicago Fire (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – AC Milán (utkání 4. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Paris Sant-Germain – Olympique Lyon (utkání 6. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Valencie   –Real Madrid (utkání 5. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

21.20: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 8. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

22.05 (výkop 22.00): Philadelphia Union  – SC Orlando City (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

PONDĚLÍ 20. ZÁŘÍ 2021

11.00: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 8. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 11.30 hodin.

11.30: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 8. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Fotbal. 

20.00: Tiki – Taka 8 (fotbalová show po 8. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): Udinese Calcio – SSC Neapol (utkání 5. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): FC Barcelona  – FC Granada (utkání 5. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.