Žižkovské vedení je hrubě nespokojeno s hrou i výsledky a bylo nuceno učinit jisté nepopulární kroky...

Žižkovské vedení je hrubě nespokojeno s hrou i výsledky a bylo nuceno učinit jisté nepopulární kroky...

Viktoria Žižkov právě teď nezažívá zrovna báječné časy. Nejen, že vypadla z domácího poháru poté, co jí vystavil stopku Sokol Zápy, ale po třech zápasech bez výhry je v tabulce se sedmi body po sedmi zápasech až třináctá, což je na tak ambiciózní značku skutečně málo.

K situaci už se vyjádřilo i žižkovské vedení, které ji nazvalo jako "nekomfortní" a ke třem neúspěchům v řadě je třeba přičíst i hru, která fanouškům moc radosti nepřináší...

Funkcionáři FKVZ se tak rozhodl reagovat. Co do mediální prostoru vzkázal spolumajitel tradiční pražské značky Milan Richter?

"Stejně, jako naši fanoušci, i vedení klubu je hrubě nespokojeno s posledními výsledky a hlavně předváděnou hrou a výkony, kterými se áčko prezentuje," pronesl klubový šéf na stránkách fkvz.cz.

Trenérský štáb zatím odvolán nebyl, ale pokuty nebo jiná motivační ultimáta možná padly. "Byli jsme nuceni reagovat, učinili jsme určité nepopulární kroky. Konkrétní nebudu, jde o interní věci, které by měly zůstat v klubu a v kabině. Ale pevně věřím, že výkony Viktorky půjdou nahoru i bez ohledu na zmíněná opatření," doplnil Richter.

Nejbližší zápas čeká Viktorii již v neděli na půdě rozjeté Zbrojovky Brno, kde to také nebude žádná procházka růžovým sadem.

Na hlavu poražený Vrba. A zbláznil se Trpišovský? Nikoli, byť Slavia bez stoperů málem spadla do Csaplárovy pasti

Zdroj: fkvz.cz