Ousou: Union měl spoustu fanoušků, ale naši jsou na jiné úrovni. S jejich podporou to bylo jako hrát s hráčem navíc

Ousou: Union měl spoustu fanoušků, ale naši jsou na jiné úrovni. S jejich podporou to bylo jako hrát s hráčem navíc
OBSAHUJE OHLASY

Perspektivní švédský stoper Aiham Ousou prožil vítěznou premiéru v evropských pohárech a čtvrteční skalp bundesligového Unionu Berlín (3:1), který v Edenu padl vůbec poprvé v sezoně, je cenný.

Po závěrečném hvizdu se cítil úžasně. "Zaprvé jsme získali tři body, to je to nejdůležitější. A zadruhé je to poprvé, co jsem evropské poháry hrál, takže to bylo skvělé. S podporou fanoušků to bylo jako hrát s hráčem navíc. Fanoušci Slavie jsou skvělí. Jsou velice dobří, viděl jsem, že oni měli spoustu fanoušků, ale naši jsou na jiné úrovni. S jejich podporou se vám hraje skvěle, což je výborné," přiznal skandinávský zadák na webu slavia.cz.

Průběh zápasů ale byl poměrně dramatické, neboť hosté vyrovnali i v deseti a sešívané "S" rozhodlo o tříbodovém zisku až v samotném závěru. "Hra byla moc dobrá. Pak dostali červenou kartu a mohli jsme lépe kontrolovat hru. Na začátku druhého poločasu jsme ale začali ztrácet balony, ale na konci jsme převzali kontrolu a dali další dva góly, za což jsme rádi," ocenil příspěvky Jana Kuchty a Ivana Schranze.

Jedinou vadou na kráse byla srážka s Tarasem Kačarabou, jenž si nyní od fotbalu nějaký čas odpočine a poté bude muset nastupovat s maskou. "Hlavně doufám, že bude v pořádku a brzy se uzdraví. Nevím, co se stalo, ale vím, že jsme oba šli pro stejný míč a myslím, že jsem ho trefil do oka. Přeju mu všechno nejlepší," vzkázala letní posila Slavie z Häckenu.

Sehrát se se střídajícím Ladislavem Takácsem podle něj obtížné nebylo. "Myslím, že jsme se se všemi hodně dobře připravili v tréninku, takže to je přirozené hrát s kýmkoliv. Stačí dobrá komunikace. Jsme všichni fotbalisti, takže si rozumíme," zaznělo z úst jednadvacetiletého mladíka Ousoua.

Vrba: Ne všechno bylo špatně. Snad doma s Rangers potvrdíme získaný bod a bude to dobrý vstup do EL

Zdroj: slavia.cz