Nejezděte do Prahy! Váš výlet se tam zvrhne v tragédii, apeluje na fanoušky Rangers právník Kamary

Nejezděte do Prahy! Váš výlet se tam zvrhne v tragédii, apeluje na fanoušky Rangers právník Kamary

Staré křivdy už brzy ožijí! A mohou přerůst až ve fyzická napadení všeho druhu. Aspoň podle kontroverzního právníka Aamera Anwara, který zastupuje fotbalistu Glasgow Rangers Glena Kamaru v jeho právním sporu se slávistou Ondřejem Kúdelou. Anwar si zjevně myslí, že je Česko plné násilníků, a proto emotivně žádá fanoušky "Jezdců", aby do Prahy vůbec necestovali na blížící se pohárový souboj se Spartou!

"Bojím se o bezpečnost kohokoli, kdo cestuje do Prahy. Tedy hráčů i fanoušků," řekl Anwar britskému listu Daily Record s tím, že za Kamaru očekává tvrdou odvetu ze strany ultras obou pražských "S".

Paradoxně i příznivci Sparty by se totiž mohli chtít pomstít za lživá vyjádření finského záložníka, který sice hned několikrát změnil svoji výpověď, i tak byl ale na základě jeno obvinění z rasismu tvrdě potrestán vůdce sešívaných Ondřej Kúdela. Navíc není tajemstvím, že právě Spartě fandí i ti fanoušci, co mají k rasismu celkem blízko...

"Bude to nebezpečné pro všechny hráče i fanoušky. Zkrátka půjde o hodně riskantní výlet, který by se mohl záhy zvrhnout v tragédii," uvedl Anwar.

Chtěl tím snad říct, že by příznivcům Rangers hrozila v Praze smrt? "Mám podezření, že ultras Sparty i Slavie by vyhledávali fanoušky Rangers, kteří by proti neměli šanci. Nejlepší, co mohou udělat, je zůstat v bezpečí doma," poznamenal Anwar, jehož klient Kamara prý na sociálních sítích čelil po incidentu s Kúdelou výhružkám smrtí.

Bylo by prý strašné, kdyby ještě trvrdší zloba teď dopadla i na samotné fans Rangers...