Na slavné otce zatím nemají. Na trávnících se zase objevila dvojice Beckham - Neville. Ve třetí lize

Na slavné otce zatím nemají. Na trávnících se zase objevila dvojice Beckham - Neville. Ve třetí lize

V minulosti patřili David Beckham a Phil Neville mezi velké opory anglického giganta Manchesteru United a stali se tamními legendami. Oba už sice dávno ukončili aktivní hráčskou kariéru, ale na profesionální scéně se dvojice Beckham – Neville opět zformovala.

Nejde však o duo legend, ale o jejich potomky. Třetí zářijový víkend v barvách týmu Fort Lauderdale nastoupili středopolař Harvey Neville a premiérově také útočník Romeo Beckham. V souboji farmářského mužstva klubu Inter Miami z MLS se oba podíleli na remíze 2:2 s mužstvem Tormenta. Jednalo se ale pouze o duel třetí nejvyšší americké soutěže.

Devatenáctiletý Harvey Neville odehrál už svůj 16 zápas za Fort Lauderdale. Pro jeho spoluhráče Romea Beckhama to byl na této úrovni debut. "Jsem velmi poctěn, že jsem absolvoval svůj profesionální debut," napsal syn někdejšího záložníka Manchesteru United nebo Realu Madrid na instagram.

Podle webu BBC.com si Beckham junior nepočínal na hrací ploše zle a dokonce vytvořil i jednu ze šancí svého týmu. Údajně si dobře rozuměl právě s Nevillem juniorem. Harvey Neville absolvoval celý zápas, Romeo Beckham nastoupil v základní sestavě a hrál do 79. minuty. "Teď se už soustředím na další duel," poznamenal devatenáctiletý Beckham junior. Druhý start si může připsat už 2. října v zápase proti Grenville Triumph.

David Beckham a Phil Neville více než jednu dekádu hráli spolu za Manchester United a dlouhou dobu spolu i za anglickou reprezentaci. Beckham je spoluzakladatelem, spolumajitelem a prezidentem zmíněného klubu Inter Miami, v kterém je hlavním koučem právě Phil Neville.

Zdroj: Šport.sk

Kdo získá Zlatý míč? Může Lewandowski ještě chytit Messiho?