Slavia s Hradcem, Sparta ve Zlíně, Plzeň v Ďolíčku s Pardubicemi, Manchester United - West Ham, Chelsea - City

Slavia s Hradcem, Sparta ve Zlíně, Plzeň v Ďolíčku s Pardubicemi, Manchester United - West Ham, Chelsea - City
TELEVIZNÍ PROGRAM

Česká Fortuna:liga (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal) má poslední  zářijový víkend na pořadu již 9. kolo (mj. Pardubice-Plzeň, sobota, 19.00, Zlín-Sparta, sobota, 19.00 a Slavia-Hradec Králové, neděle, 19.00).

Pokračují i anglická Premier League (mj. repríza květnového finále Ligy mistrů FC Chelsea-Manchester United, neděle, 13.30) a anglická druhá liga/Championship (Premier Sport 1, Premier Sport 2, Arena Sport 1) či  německá první a druhá bundesliga (NOVA Sport 3 a 4).

V týdnu NOVA Sport 1 a 2 nabízejí zápasy 3. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup (mj. Manchester United-West Ham United, středa, 20.45).

Dokonce dvě kola v tomto týdnu odehrají italská Serie A, španělská La Liga (vše NOVA Sport 3 a NOVA Sport 4), francouzská Ligue 1 (NOVA Sport 1, NOVA Sport 2). turecká Superliga  (Sport 1 a Sport 2) a nizozemská Eredivisie (Arena Sport 1).

Pokračuje také americká MLS (NOVA Sport 1), slovenská Fortuna liga (NOVA Sport 1 a slovenská TV Dajto)  a skotská Premiership (Premier Sport 1).

ČT Sport vysílá také zajímavé utkání české druhé ligy/FNL – Viktoria Žižkov-Dukla Praha (pátek, 17.00).

ČT Sport rovněž nabízí duely MS 2021 ve futsalu v Litvě s českou účastí (bude upřesněno podle osmifinálového soupeře Česka). 

 

STŘEDA 22. ZÁŘÍ 2021

15.30 (výkop 15.45): FK Loko Vltavín  – Baník Ostrava (utkání 3. kola Českého poháru/MOL Cup) – ČT Sport. Záznam ve 2.40 hodina ve čtvrtek v 8.00 hodin.

18.25  (výkop 18.30): Spezia Calcio – Juventus Turín (utkání 5. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

18.45: Go Ahead Eagles Deventer – PSV Eindhoven (utkání 6. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): OSC Lille – Stade Remeš (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): AS Monako – AS Saint-Étienne (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) – Voyo.

19.00: Kayserispor – Galatasaray Istanbul (utkání 6. kola turecké Superligy) – Sport 2.

19.25 (výkop 19.30): FC Sevilla – FC Valencie (utkání 6. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.40  (výkop 20.45): AC Milán – FC Venezia/Benátky (utkání 5. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): Manchester United – FC West Ham United (utkání 3. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 1, Voyo.

20.40 (výkop 20.45): FC Chelsea – FC Aston Villa (utkání 3. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) –  Voyo. NOVA Sport 1 záznam ve 22.40 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Wolverhampton Wanderers – Tottenham Hotspur  (utkání 3. kola Anglického ligového poháru/Carabao Cup) –  Voyo. NOVA Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Méty  – FC Paris Saint-Germain (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2, Voyo.

20.55 (výkop 21.00): SCO Angers – Olympique Marseille (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) – Voyo.

20.55 (výkop 21.00): RC Lens   – RC Štrasburk (utkání 7. kola francouzské Ligue 1) –Voyo.

21.00: Feyenoord Rotterdam – SC Heerenveen (utkání 6. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

21.55 (výkop 22.00): Real Madrid – Real Mallorca (utkání 6. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

1.35 (výkop 1.30): Inter Miami – SC Nashville (utkání americké MLS)  – NOVA Sport 1.

2.25 (výkop 2.30): Flamengo/Brazílie – Barcelona SC/Ekvádor (úvodní  semifinálové utkání jihoamerického Poháru osvoboditelů) – NOVA Sport 4. 

 

ČTVRTEK 23. ZÁŘÍ 2021

16.00: Konyaspor – Trabzonspor (utkání 6. kola turecké Superligy) – Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Turín – Lazio Řím (utkání 5. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

19.00: Fenerbahce Istanbul – Giresunspor (utkání 6. kola turecké Superligy) – Sport 2.

19.25 (výkop 19.30): CA Osasuna Pamplona – Real Betis Sevilla (utkání 6. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.40  (výkop 20.45): AS Řím – Udinese Calcio (utkání 5. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

21.55 (výkop 22.00): FC Cádiz – FC Barcelona (utkání 6. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

 

PÁTEK 24. ZÁŘÍ 2021

16.50 (výkop 17.00): Viktoria Žižkov  –  Dukla Praha (utkání 9. kola druhé české ligy/F:NL) – ČT Sport. Záznam v 1.40 hodin.

16.40 (výkop 17.00): FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa – AS Trenčín (utkání 8. kola slovenské Fortuna:ligy) – NOVA Sport 1, Voyo.

18.25 (výkop 18.30): SSV Jahn Regensburg/Řezno – FC Erzgebirge Aue (utkání 8. kola  německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

18.55 (výkop 19.00): Osmifinálové utkání MS 2021 ve futsale v Litvě – ČT Sport.

19.00: Altay – Besiktas Istanbul (utkání 6. kola turecké Superligy) – Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Greuther SpVvg Fürth – Bayern Mnichov (utkání 6. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC West Bromwich Albion – FC Queens Park Rangers (utkání 9. kola druhé anglické Premier League/Championship) – Premier Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): UD Almeria   –  CD Tenerife (utkání 7. kola druhé španělské ligy/La Liga 2) – NOVA Sport 4.

21.00: Fortuna:liga Preview (souhrn aktuálních informací před startem 9. kola české Fortuna:ligy 2021/2022) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

 

SOBOTA 25. ZÁŘÍ 2021

13.25 (výkop 13.30): FC Chelsea  –  Manchester City (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): Manchester United  –  FC Aston Villa (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport 2.

13.25 (výkop 13.30): SC Paderborn 07 – Holstein Kiel (utkání 8. kola druhé německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

13.55 (výkop 14.00): Deportivo Alavés  –Atlético Madrid (utkání 7. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 4.

15.00: Fortuna:liga Preview (souhrn aktuálních informací před startem 9. kola české Fortuna:ligy 2021/2022) – O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): Bayer 04 Leverkusen – 1. FSV Mohuč 05 (utkání 6. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3. 

15.30 (výkop 16.00): FK Pardubice – Viktoria Plzeň (záznam ve 22.00 hodin a v neděli v 9.00 hodin),  Dynamo České Budějovice – MFK Karviná (záznam v neděli ve 13.00 hodin, utkání 9. kola české ligy/Fortuna: ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

15.30 (výkop 16.00): Baník Ostrava – Bohemians Praha 1905    (utkání 9. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam v neděli v 11.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Leeds United – FC West Ham United (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): FC Valencie  – Athletic Bilbao (utkání 5. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 4.

16.30: Willem II Tilburg – PSV Eindhoven (utkání 7. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): AS Saint-Étienne – OGC Nice (utkání 8. kola francouzské Ligue – NOVA Sport 2.

18.05 (výkop 18.00): Inter Milán – Atalanta Bergamo (utkání 6. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

18.20 (výkop 19.00): Fastav Zlín – Sparta Praha (utkání 9. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam v neděli v 9.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Brentford – FC Liverpool (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Borussia Mönchengladbach –  Borussia Dortmund (utkání 6. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

18.45: Ajax Amsterdam – FC Groningen (utkání 7. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): RC Štrasburk – OSC Lille (utkání 8. kola francouzské Ligue 1 – NOVA Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Leicester City – FC Burnley (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): CFC Janov – Hellas Verona (utkání 6. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Real Madrid  – FC Villarreal (utkání 7. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – HSC Montpellier (utkání 8. kola francouzské Ligue 1 – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Olympique Lyon – FC Lorient (utkání 8. kola francouzské Ligue 1 – NOVA Sport 2.

21.00: Feyenoord Rotterdam – NEC Nijmegen (utkání 7. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

21.20: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 9. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Everton – FC Norwich City (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

1.35 (výkop 1.30): New York City – New York Red Bulls (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

 

NEDĚLE 26. ZÁŘÍ 2021

12.25 (výkop 12.30): Juventus Turín – US Sampdoria Janov (utkání 6. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

12.55 (výkop 13.00): FC St. Mirren  – FC Aberdeen (utkání 7. kola skotské Premiership) – Premier Sport 1.

13.55 (výkop 14.00): RCD Mallorca – CA Osasuna Pamplona (utkání 7. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

14.55 (výkop 15.00): FC Southampton – FC Wolverhampton Wanderers (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): Stade Remeš – FC Nantes (utkání 8. kola francouzské Ligue 1 – NOVA Sport 2.

15.00: Fortuna:liga Preview (souhrn aktuálních informací před startem 9. kola české Fortuna:ligy 2021/2022) – O2 TV Fotbal.

15.25 (výkop 15.30): VfL Bocuhum – VfB Stuttgart (utkání 6. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

15.30 (výkop 16.00): FK Jablonec – Slovan Liberec (utkání 9. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam v  v pondělí ve 12.00 hodin, O2 TV Sport v pondělí v 16.00 hodin.

15.30 (výkop 16.00): FK Mladá Boleslav –  1. FC Slovácko (záznam ve 22.00 hodin), FK Teplice – Sigma Olomouc (utkání 9. kola české ligy/Fortuna: ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

16.10 (výkop 16.15): FC Barcelona – UD Levante (utkání7. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.NOVA Sport  záznam v 1.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): Clermont Foot – AS Monako (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

16.20 (výkop 16.30): Čtvrtfinálové utkání MS 2021 ve futsale v Litvě – ČT Sport. Záznam v 1.05 hodin.

16.55 (výkop 17.00):  FC DAC 1904 Dunajská Streda  –  FC Spartak Trnava  (utkání 9. kola slovenské Fortuna:ligy) – slovenská TV Dajto.

17.25 (výkop 17.30): FC Arsenal – Tottenham Hotspur (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

17.25 (výkop 17.30): SC Freiburg – FC Augsburg (utkání 6. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

18.00:  Galatasaray Istanbul – Göztepe (utkání 7. kola turecké Süperligy) – Sport 2.

18.05 (výkop 18.00): SS Lazio Řím – AS Řím (utkání 6. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

18.20 (výkop 19.00): Slavia Praha – FC Hradec Králové (utkání 9. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam v pondělí v 9.00 hodin, O2 TV Sport v pondělí ve 13.00 hodin.

18.50 (výkop 19.00): Čtvrtfinálové utkání MS 2021 ve futsale v Litvě – ČT Sport. Záznam ve 3.20 hodin.

19.05 (výkop 19.00): Chicago Fire  – SC Nashville (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

20.00 (záznam, výkop 15.00):  Hatayaspor – Fenerbahce Istanbul (utkání 7. kola turecké Süperligy) – Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): SSC Neapol – US Cagliari Calcio (utkání 6. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): Olympique Marseille – RC Lens (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Real Betis Sevilla – FC Getafe (utkání 7. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

21.20: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 9. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

1.20 (výkop 1.00): Sporting Kansas City  – Seattle Sounders (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

 

PONDĚLÍ 27. ZÁŘÍ 2021

11.00: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 9. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 11.30 hodin.

11.30: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 9. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Fotbal.  O2 TV Sport ve 12.00 hodin.

20.00: Tiki – Taka 9 (fotbalová show po 9. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Venezia/Benátky – FC Turín (utkání 6. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Toulouse – SC Caen (utkání 10. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Crystal Palace – FC Brighton and Hove Albion  (utkání 6. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Celta Vigo  – FC Granada (utkání 7. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

 

ÚTERÝ 28. ZÁŘÍ 2021

10.00: Tiki – Taka 9 (fotbalová show po 9. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport. O2 TV Fotbal v 16.00 hodin.

18.15 (výkop 18.45): Šachtar Doněck – Inter Milán (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) ) – NOVA Sport 3.

18.15 (výkop 18.45): Ajax Amsterdam – Besiktas Istanbul (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) ) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – Manchester City (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) ) – Premium Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): AC Milán – Atlético Madrid (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) ) – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC Porto – FC Liverpool (utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů) ) – NOVA Sport 4.

2.25 (výkop 2.30): Atlético Mineiro/Brazílie – SE Palmeiras/Brazílie (odvetné semifinálové utkání jihoamerického Poháru osvoboditelů) – NOVA Sport 4.