Jen v této zemi můžete dostat červenou za úplnou blbost, nadává Koeman po dalším nezdaru Barcelony

Jen v této zemi můžete dostat červenou za úplnou blbost, nadává Koeman po dalším nezdaru Barcelony

Když Barcelonu opustil Messi, tušilo se, že to bude problém. Málokdo ovšem čekal, že půjde o až tak moc veliký.

Trápení katalánského celku vesměs podtrhla čtvrteční bitva s Cadizem. Družina holandského trenéra Ronalda Koemana remizovala 0-0, takže na vedoucí Real Madrid ztrácí už sedm bodů.

V utkání proti papírovému outsiderovi navíc musela Barcelona dohrávat v početní nevýhodě. De Jong viděl v rozpětí čtyř minut dvě žluté a odporoučel se předčasně do sprch. Červenou nakonec viděl i sám Koeman, jenž byl v závěru zápasu vykázán na tribunu.  

„Jen v této zemi můžete dostat červenou za úplné blbosti!“ chrlil ze sebe holandský kouč během pozápasové tiskové konference. „Tím nemluvím jen o sobě, je tu prostě všechno špatně! Víc se k tomu nemohu vyjadřovat,“ podotýkal s tím, že si nechce zadělat na maléru.

V maléru se nicméně už nachází, fanoušci Barcelony si přejí vidět jeho hlavu. „O mé situaci v klubu se nehodlám bavit. Pokud si se mnou prezident Joan Laporta bude chtít promluvit, potom tak učiní,“ říká.

Chybu v týmu přitom nevidí. „Když naši hru analyzujete, musíte se dívat na všechny aspekty. Přístup jednotlivých hráčů, jejich odhodlání, naši marodku, naše možnosti. Musíte to hodnotit jako celek. Já osobně nemohu pochybovat o žádném z mých hráčů,“ dodal Koeman, jenž je s přístupem mužstva údajně spokojený.

Zdroj: 90min.com