Messi se blýskl trefou v barvách PSG, Real doma překvapivě padl s Tiraspolem

Úterní večer nabídl další porci zápasů skupinové fáze Ligy mistrů a diváci opět neměli o překvapení nouzi. Již v podvečer vyzval Ajax na domácí půdě Besiktas a nakonec se radoval z výhry 2:0. Klub z Amsterdamu rozhodl již během první půle, kdy se střelecky prosadili Berghuis a Haller. Šachtar přivítal před svými diváky Inter, ale ostře sledované utkání bohužel žádnou trefu nenabídlo a oba celky se rozešly smírně 0:0.

Pikantní podívanou nabídlo změření sil mezi PSG a Manchesterem City. Tým z Parku Princů nepustil ostrovního giganta ke slovu a již od osmé minuty vedl zásluhou Gueyeho, kterého po změně stran následoval i argentinský kanonýr Messi.

Porto se snažilo vzdorovat Liverpoolu, ale již od první půle bylo zřetelné, že tento boj je marný. Dvě branky si připsal Salah a Firmino, jednu přidal také Mané. Dařilo se také Dortmundu, který uspěl díky trefě Malena proti Sportingu Lisabon.

Milánské AC dostal proti Atlétiku Madrid do vedení již po dvaceti minutách hry Leao, ale italský klub musel o chvíli později čelit početní nevýhodě po vyloučení Kessieho. Šest minut před koncem řádné hrací doby srovnal Griezmann a v samotném nastavení pak obrat dokonal z penalty Suárez.

Lipsko doma překvapivě prohrála s Bruggami 1:2, ale mnohem větší šok nabídl Real Madrid, který nedokázal na svém stadionu San Bernabéu uhrát body proti moldavskému Tiraspolu. Šeriff šel do vedení již v první půli zásluhou Jakhshibaeva, ale po změně stran dokázal srovnat Benzema. Hosté ale udeřili znovu v samotném závěru, kdy jim vedení vrátil Thill.