Mandous o Feyenoordu: Mají hodně ofenzivní mužstvo a my taky, pro diváky to bude super zápas

Mandous o Feyenoordu: Mají hodně ofenzivní mužstvo a my taky, pro diváky to bude super zápas
OBSAHUJE VIDEO

Patnáctinásobný šampion nizozemské Eredivisie Feyenoord Rotterdam aktuálně táhne sérii tří výher, v rámci nichž se mu podařilo nastřílet 12 branek. Pokud tedy bude mít aktuálně třetí tým tabulky nějaké slabiny, v ofenzivě to nebude...

A moc dobře to ví také Aleš Mandous, který společně s celým týmem studoval soupeřův poslední ligový zápas s Nijmegenem, který skončil hokejovým výsledkem 5:3.

"V jejich posledním zápase otočili za 10 minut vývoj utkání ze 2:3 na 5:3. Mají hodně ofenzivní mužstvo a my taky, takže si myslím, že pro diváky to bude super zápas,“ pronesl devětadvacetiletý strážce svatyně, jehož mužstvo vyhrálo pětkrát v řadě.

Ve čtvrtek od 21:00 by si měl připsat již pátý soutěžní start za české šampiony. "Pokud budu chytat, tak to bude můj první zápas s holandským klubem. Taková konfrontace je pro každého hráče svátek," přiznal náhradník zraněného Ondřeje Koláře, jenž dorazil do Edenu letos v létě.

Divácké kulisy na proslulém De Kuip se neděsí a to i přesto, že dosud nic moc podobného nezažil. "Pro tohleto hrajeme, chceme, aby byly plné stadiony. Všichni hráči se na to těší, doufáme, že přijde plný stadion a bude bouřlivá atmosféra," uzavřel na slavia.cz Mandous, jemuž se ještě v sešívaném trikotu nepodařilo udržet čisté konto a o to premiérové bude usilovat právě v Rotterdamu.

Trpišovský před derby: Sparta dává hodně gólů, což je předpoklad, že by to mohl být dobrý zápas

Zdroj: slavia.cz