Začíná pomalu pro Karvinou válka? Představenstvo MFK rozdalo pokuty jak hráčům, tak trenérům

Začíná pomalu pro Karvinou válka? Představenstvo MFK rozdalo pokuty jak hráčům, tak trenérům

Jediným mužstvem, které v dosavadních devíti kolech Fortuna:ligy nezvítězilo, je Weberova Karviná a také proto jí patří poslední šestnáctá příčka.

Čtyři remízy, pět proher a negativní skóre 10:18, to je docela nezáviděníhodná situace a spolu s fanoušky ji vnímá také nejužší vedení klubu...

To je nespokojené nejen s výsledky, ale také herním projevem a celkovým nasazením v posledních prvoligových utkáních, které neodpovídá vytvořeným podmínkám.

I proto se představenstvo rozhodlo udělit jak hráčům, tak realizačnímu týmu, pokuty. "Výši sankce však nebudeme komentovat. Můžu slíbit, že všichni uděláme maximum pro to, abychom se co nejdříve dostali z nelichotivého posledního místa v tabulce a aby se celkově zlepšil herní projev,“ pronesl na klubovém webu sportovní ředitel Lubomír Vlk.

Do repre pauzy ještě čeká na Karvinou dvanáctá Mladá Boleslav, která má za sebou dvě prohry a kouč Jozef Weber by se rád poprvé radoval z plného bodového zisku.

"Paradoxně máme největší problém tam, na čem jsme přes léto pracovali. A to je v defenzivě, v agresivitě, v ochotě obětovat se pro tým. Není přece normální, abychom v sezoně čtyřikrát vedli a během pár minut soupeř vyrovnal. Takové chyby si tým, který hraje o holý život, nemůže dovolit. Je jasné, že pro nás už pomalu začíná válka," zavěštil si padesátiletý odborník, jenž se vrátil do Karviné letos v březnu.

Pešek? Spartě se konečně povedl přestup! Skončí obě slávistické série v neděli na Letné? Záleží i na tom, jestli nastoupí Mandous

Zdroj: mfkkarvina.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.