Ščasný: Vrba patří na lavičku Sparty, po dlouhé době je to trenér podle mého gusta. Dnes je klub výborně zajištěný

Ščasný: Vrba patří na lavičku Sparty, po dlouhé době je to trenér podle mého gusta. Dnes je klub výborně zajištěný

Jedním z těch odborníků, kteří přijali výsledek víkendového derby s nadšením, byl Zdeněk Ščasný a není se čemu divit - letenské "S" totiž v minulosti vedl ve třech různých časových etapách a ke značce z Prahy 7 ho tak váže poměrně pevné pouto.

"Derby jsem si užíval asi jako každý fanoušek Sparty a výsledek je skvělý, protože po několika letech se Spartě podařilo vyhrát. Těch důvodů je několik. Ten nejdůležitější je, že Slavia v žádném případě není ve formě, ve které byla v předchozích sezonách," citoval web ČT Sport slova Ščasného.

"Byť je na špici, nemyslím si, že by předváděla takové výkony. Byl jsem přesvědčen o tom, že Sparta bude chtít navázat na týmový výkon, výbornou defenzivu, a to se všechno potvrdilo. Ale klíčové bylo, že Slavia není v té pohodě a formě, ve které byla," přidal někdejší stratég OFI Kréta, Panathinaikosu Atény či Debrecínu, jehož vyjádření nabídl server ceskatelevize.cz.

S tím, zda se bude po dlouhých sedmi letech slavit titul na Letné, je ovšem hodně opatrná. "To, že Slavie teď nehraje úplně optimálně, ale Trpišovský je vynikající trenér a dokáže to dát zpátky kupy. Z tohoto pohledu to může být složité. Ve fotbale se vždycky může stát všechno. Ne že bych titul Spartě nepřál, ale myslím, že má ještě kolísavé výsledky, i když může přijít série výher," přidal

Proti nynějšímu šéfovi sparťanské lavičky však nemá ani ň a v této sekci je podle něj vše v nejlepším pořádku. "Pavel Vrba patří na lavičku Sparty. Po dlouhé době je to trenér podle mého gusta. Dnes je klub výborně zajištěný," uzavřel na ceskatelevize.cz čtyřiašedesátiletý odborník, jenž už je bez klubové příslušnosti zhruba dva roky a i když si myslel, že mu bude fotbalové řemeslo chybět, podle jeho slov mu bohatě stačí, když se na hru podívá v televizi.

Trávník: Turecký styl mi vyhovuje, mám v ofenzivě prostor. Je příjemnější, když mi nestojí za zády 2 hráči jako v Česku

Zdroj: ceskatelevize.cz