Stoch je upřímný: Zřejmě je to moje poslední šance nějak se uchytit a hlavně dát o sobě znovu vědět

Stoch je upřímný: Zřejmě je to moje poslední šance nějak se uchytit a hlavně dát o sobě znovu vědět

Poslední dvě štace v Řecku a Polsku slovenskému světoběžníkovi Miroslavu Stochovi nevyšly a po Slavii to tak zkouší na své druhé české štaci, s tím, že za Slovan Liberec zatím stačil odehrát 15 prvoligových minut.

Následující týdny budou pro pro někdejšího fotbalistu PAOKU Soluň a Zaglebie Lubin jednoznačně klíčové. Sám drobný borec s minulostí ve Fenerbahce, Chelsea či Twente se nebojí mluvit o restartu kariéry...

"Zřejmě je to moje poslední šance nějak se uchytit a hlavně dát o sobě znovu vědět. Uvědomuji si to," byl upřímný jednatřicetiletý slovenský středopolař, jehož slova vyšla na sport.aktuality.sk.

Pro podještědskou značku se rozhodl i kvůli Luboši Kozlovi, který se ho snažil přesvědčit telefonicky, což do té doby nezažil. "Zatím na mě všechno v klubu působí příjemně. Kabina je super. Jsem rád, že mě chtěl trenér Luboš Kozel, který mi kvůli tomu telefonoval. Stalo se mi to poprvé v životě. To mě opravdu potěšilo. Dal mi prostor na to, abych si to rozmyslel a potom jsem se vyjádřil, že do toho jdu. Nechtěl jsem už déle čekat. Je to pro mě výzva," přiznal záložník, jehož slova vyšla na sport.sk.

Další minuty by si měla čerstvá akvizice třináctého Slovanu připsat po repre pauze. 16. října se jeho nový zaměstnavatel ze stadionu U Nisy představí v Edenu, kde to velmi dobře zná.

"Určitý čas budu potřebovat, abych doběhl kondiční resty. Pak věřím, že dokážu trochu pomoci a přispět k tomu, aby se Liberec posunul tabulkou výše. Tam, kde momentálně je, určitě nepatří. To si všichni uvědomujeme," přidal nový kolega Rabušice, Koscelníka a spol.

Určitě budeme o Rezkovi uvažovat dál, když se marodka nezlepší, avizuje Jarošík. Co vše musí Skláři zlepšit?

Zdroj: sport.aktuality.sk

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.