Možná 5 let slýchávám, že přesluhuju. Ale teď už je konec blíž než třeba loni, přiznal Hübschman

Možná 5 let slýchávám, že přesluhuju. Ale teď už je konec blíž než třeba loni, přiznal Hübschman

Čtyřicetiletý středopolař Tomáš Hübschman právě zažívá již svou osmou jabloneckou sezonu v řadě a kdo ví, zda to není na Střelnici definitivně poslední.

Protože je jeho vytížení menší a menší, to, že jeho profesionální kariéra na nejvyšší úrovni spěje do finále, je více než jasné. "Dostávám teď smlouvu jenom na rok, protože na víc už mi nevěří," pronesl na serveru iSport.cz bývalý hráč Šachtaru Doněck a Sparty.

Ve Fortuna:lize je po deseti odehraných kolech na 99 odehraných minut, které si připsal ve dvou startech. V evropských pohárech nasbíral 16 minut a kompletních 90 minut zaznamenal alespoň v MOL Cupu.

"Každý by chtěl hrát víc, ale beru to tak, jak to je. Slýchám už možná pět let, že přesluhuju. Ale teď už je konec blíž než třeba loni, sedli jsme si s trenérem Radou a řekli si, jaká máme očekávání," vyprávěl ve Sportu spoluhráč Vaníčka, Malínského, Housky, Pleštila, Považance a spol.

"Když mě bude kouč chtít na hřišti, budu se snažit být připravený. Ale myslím, že pro nás oba je důležité, abych v kabině byl a neztratil kontakt, fotbal mám pořád rád,“ doplnil na portálu isport.blesk.cz exreprezentant s devatenácti získanými klubovými trofejemi.

Který klub využívá v celé Evropě nejvíce cizinců? Čerstvý zaměstnavatel Brabce...

Zdroj: isport.blesk.cz