Nech lidi mluvit a jdi svojí cestou. Ty sám nejlíp víš, kde jsi a kde bys měl být, vzkazuje Csaplár Součkovi

Nech lidi mluvit a jdi svojí cestou. Ty sám nejlíp víš, kde jsi a kde bys měl být, vzkazuje Csaplár Součkovi

Zatímco v uplynulém ročníku Premier League patřil Tomáš Souček k nejlépe hodnoceným hráčům Premier League a vidět to bylo i na vstřelených brankách, v posledních měsících vyloženě nezáří.

I když si součástka West Hamu United odehraje svoje, jak evropský šampionát, tak zářijový i říjnový reprezentační sraz, ji ve stoprocentní formě nezastihly.

Šestadvacetiletý Kladivář "Suk", jenž v minulosti kopal i za Viktorii Žižkov či Slovan Liberec, se proto po delší době dočkal i kritiky, která navíc nepřichází jen z Česka, ale i z ostrovů...

Osmapadesátiletý odborník Josef Csaplár svěřenci trenérů Davida Moyese a Jaroslava Šilhavého radí, aby se nenechal vykolejit žádnými mediálními výstupy.

"Nech lidi mluvit a jdi svojí cestou. Ty sám nejlíp víš, kde jsi, a kde bys měl být. Vzpomeň si, kolik lidí jsi zajímal, kdy jsi nebyl ve světle ramp, byl jsi takzvaně down. Vylézt nahoru jsi musel sám, poradíš si i teď. Největší chybou, kterou bys mohl udělat, by bylo začít se v tom hrabat," vzkázal Součkovi někdejší stratég Wisly Plock nebo Panioniosu Atény, jehož slova nabídl web sport.cz.

Osmý start v této sezoně anglické ligy si bude moci exslávista připsat v neděli 17. 10. v liverpoolském Goodison Parku proti Evertonu.

Podcast: Newcastle je nejbohatší tým světa. Jaké přivede posily a kdy vyhraje ligu?

Zdroj: sport.cz