Nejlepší útočníci současné Fortuna:ligy, kteří nepůsobí v Praze?

Nejlepší útočníci současné Fortuna:ligy, kteří nepůsobí v Praze?

Pokud bychom brali v úvahu pouze útočná tykadla a jejich počet branek, s tím, že bychom si vymínili podmínku, že nemohou hrát za žádný pražský prvoligový klub (Sparta, Slavia, Bohemians 1905), právě teď považujeme za nejlepších devět forvardů Fortuna:ligy tyto muže...

Nejlepší útočníci Fortuna:ligy, kteří nepůsobí v hlavním městě Česka:

Jean-David Beauguel

Zkušený Francouz zasáhl do všech deseti plzeňských zápasů, s tím, že konta soupeřů zatížil šesti brankami, což mu stačí na průběžné vedení ve střelecké tabulce, jíž opanuje společně s Ivanem Schranzem a Martinem Hálou. Těm však na stejný počet tref stačilo méně startů.

Ladislav Almási

I chválený slovenský reprezentant z ostravských Bazalů odehrál za Baník všechny dosavadní zápasy a kouči Ondřeji Smetanovi se za důvěru v jeho první české sezoně odvděčil pěti góly. Právě teď jde o ofenzivní ostravskou jedničku, jež z klubu vyhnala do Ekstraklasy i Tomáše Zajíce.

Milan Škoda

Exreprezentantovi s tureckou minulostí to pálí i v pokročilém fotbalovém věku a také jemu dal trenér Karel Jarolím šanci ve všech dosavadních ligových duelech, s tím, že exslávistický kapitán zatím přesně zamířil čtyřikrát. Sám by rád podobně jako v zahraničí překročil v sezoně desetigólovou hranici a se servisem od Marka Matějovského a spol. by se mu to mohlo podařit.