Hofmann před cestou do Ostravy: I naše sebevědomí je na vysoké úrovni. Věříme si a nejedeme tam s nějakým strachem

Hofmann před cestou do Ostravy: I naše sebevědomí je na vysoké úrovni. Věříme si a nejedeme tam s nějakým strachem

Jeden z nejhodnotnějších hráčů Slovácka Stanislav Hofmann už pomalu vyhlíží sobotní bitvu 11. kola Fortuna:ligy s Baníkem, který má v tabulce stejně bodů jako jeho chlebodárce z Uherského Hradiště.

"Baník má formu, mají stejně bodů jako my, navíc hrajeme venku. Určitě tam bude bouřlivá atmosféra, ale nám se tam v poslední době dařilo, takže budeme tam chtít uspět a třeba Baníku bodově odskočit," citoval web fcslovacko.cz slova stopera, jehož týmu chyběli v mezinárodní přestávce Filip Nguyen, Michal Kohút či Filip Vecheta.

Odkud by mohlo hrozit Slovácku největší nebezpečí? "Jsou kvalitní směrem dopředu. Jejich nejlepší střelec Ladislav Almási sice nemůže hrát kvůli červené kartě, ale mají tam i další ofenzivní hráče, rychlé kraje a celkem dobří jsou i dozadu, takže poměrně vyvážený tým. Navíc mají dobré výsledky a s tím i sebevědomí, takže opravdu těžké utkání," nechal se slyšet svěřenec kouče Martina Svědíka, jenž svým hráčům naordinoval v repre pauze jedno modelové utkání i jeden zpestřující hokejový zápas.

S obavami však Slovácko do Ostravy nevyrazí. "My jsme na tom stejně jak oni, takže i naše sebevědomí je na vysoké úrovni. My si věříme a určitě tam nejedeme s nějakým strachem. Jak jsem říkal, čeká nás tam bouřlivá atmosféra, takže na utkání se těšíme a chceme ho zvládnout za tři body," přidal na fcslovacko.cz zadák, jenž v minulosti proti Ostravě třikrát skóroval. "Každé utkání je jiné. Je pravda, že pár gólů jsem jim dal, ale taky si pamatuji, že jsem si tam dal vlastní branku. Vždycky je to o celém týmu, a pak třeba může jednotlivec výkonem vyletět nahoru. Každopádně prvořadý je úspěch týmu," zakončil zkušený borec momentálně pátého celku tabulky.

Slavia - Liberec, Pardubice - Sparta, Teplice - Plzeň, Brno - Vyškov, Everton - West Ham, Leverkusen - Bayern

Zdroj: fcslovacko.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.