Všichni vnímáme, že hra nebyla úplně ideální. Chceme, aby to fanoušky bavilo, ubezpečuje plzeňský Horváth

Všichni vnímáme, že hra nebyla úplně ideální. Chceme, aby to fanoušky bavilo, ubezpečuje plzeňský Horváth

Plzeňský soubor má před sebou výjezd do Teplic, kam dorazí v neděli odpoledne jako favorit, k čemuž ho opravňuje nejen momentální vedení v prvoligové tabulce, ale i historická bilance...

Když se oba soupeři utkali naposledy, psal se duben 2021 a Viktoria si odvezla ze Stínadel nejtěsnější možnou výhru, s tím, že v poslední domácím klání v Doosan aréně severočeskému soupeře dokonce zostudila po výsledku 7:0.

Momentálně táhnou Beauguel, Staněk a spol. šňůru pěti triumfů v řadě, na němž je zajímavé, že se všechny výhry skončily pouze těsně vždy o gól.

"Byť jsme byli výsledkově úspěšní, tak všichni vnímáme, že hra nebyla úplně ideální. My chceme, aby to fanoušky bavilo. Chceme pracovat na tom, aby se kluci na hřišti cítili lépe a nebylo to jen vydřené vítězství, ale i více fotbalové," přednesl asistent kouče Michala Bílka Pavel Horváth.

Skláři jsou až předposlední a léčba novým stratégem v Uherském Hradišti v rámci 10. kola Fortuna:ligy nezabrala. "Teplice vyměnily trenéra, převzal je Jirka Jarošík. Byť říkal, že budou hrát odvážně a presovat, tak na Slovácku hrály hodně zhuštěně a soupeři nechtěly dát prostor ke hře. Uvidíme, jaké změny v sestavě udělají po reprezentační přestávce. My se budeme chtít soustředit hlavně na nás a v Teplicích vyhrát," ubezpečil západočeské fanoušky na stránkách fcviktoria.cz jeden z hrdinů novodobé plzeňské éry.

Protože je plzeňská sestava ustálená, změny čeká hlavně na straně nejbližšího protivníka. "Nový trenér dodá soupeři jednoznačně impulz, hlavně očekáváme změny v jeho sestavě. Uvidíme, jak to postaví a jaký herní styl zvolí," uzavřel Horváth, jehož názor vyšel na webu fcviktoria.cz.

Nejnebezpečnější cizinci české ligy? Nejlepší čísla aktuálně zdobí tyto zahraniční úderníky...

Zdroj: fcviktoria.cz