Gonzálese to táhne pryč ze Sigmy a chce změnit zemi. Na Hané navíc nemůže být placený jako dva hráči dohromady...

Gonzálese to táhne pryč ze Sigmy a chce změnit zemi. Na Hané navíc nemůže být placený jako dva hráči dohromady...

Aktuálně šestý celek Fortuna:ligy, jenž je doma na hanáckém Andrově stadionu, by mohl v brzké době přijít o svou osmadvacetiletou oporu Pabla Gonzálese.

Hlavní kouč Václav Jílek už se s nejlepším týmovým střelcem uplynulého ročníku 2020/2021, jenž přetavil osm vystoupení v této sezoně ve dva přesné zásahy, pomalu smiřuje.

Ostřílený španělský středopolař s minulostí v Dukle, rezervě Villarrealu či Salamance se totiž pořád nedohodl s vedením Olomouce na podobě nového kontraktu, který mu vyprší již v červnu příštího roku.

"S Pablem jednáme od května a licitujeme. Ví, že máme eminentní zájem, aby působil u nás, ale cítím z něho, že ho to táhne jinam, chtěl by změnit zemi. Tím jsou dané i jeho požadavky. Momentálně jsou nastavené tak, že to nevede ke zdárnému konci,“ ozřejmil idnes.cz citovaný sportovní manažer Sigmy Ladislav Minář.

Gonzáles chce po současném chlebodárci až příliš. "Finanční požadavky postavil tak, že je Sigma nemůže ani nechce splnit. Nemůže být placený jako dva hráči dohromady. Máme platové mantinely. Postavil to tak, aby to nedopadlo a nedokázali jsme se dohodnout. Už jsme jako klub udělali několik kompromisů, ale on nechce udělat žádný. Myslím si, že po sezoně odejde, a může se stát, že odejde už v lednu," avizoval na serveru idnes.cz funkcionář klubu, který v neděli přivítá před vlastním publikem poslední Karvinou.

Sigmu čeká do konce kalendářního roku 2021 jedenáct soutěžních duelů. A také může jít o posledních jedenáct zápasů pro technika, jenž dorazil do Olomouce před více než dvěma lety...

Kozel velebí Slavii: I když bude mít zraněných 15 hráčů, pořád postaví mužstvo, které je tu schopné vyhrát ligu

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.