Novinky z tábora Římanů: Mourinha lákají zpět na Ostrovy, přijít by mohla posila z Camp Nou

Novinky z tábora Římanů: Mourinha lákají zpět na Ostrovy, přijít by mohla posila z Camp Nou

Římské AS si v novém ročníku Serie A nevede špatně a uchází se o místo zaručující start v dalším ročníku Ligy mistrů. Na Apeninském poloostrově je ale v posledních dnech rušno, neboť portugalský stratég José Mourinho přiznal, že jej oslovil Newcastle United s velkorysou nabídkou. Vedení italského klubu ale odmítá svého kouče uvolnit.

Special One by se mohl vrátit na Ostrovy, kde o něj projevuje zájem Newcastle. S novým majitelem v zádech se očekává, že tradiční ostrovní gigant začne ve velkém posilovat svůj kádr a trenérské křeslo by nemělo být výjimkou. Odvolání Stevea Bruceho zatím nebylo oznámeno, ale ke jmenování nového lodivoda by mohlo brzy skutečně dojít.

José Mourinho však zatím i nadále vládne pevnou rukou v italské metropoli a vyhlíží lednové přestupové okno, ve kterém by rád stávající řady Římanů rozšířil. Jednou z možností je angažování dvaadvacetiletého mladíka Riguie Puiga.

Španělský střední záložník má na Camp Nou smlouvu až do roku 2023, ale aktuálně se netěší hernímu vytížení. Podle Calcio Mercato mluví ve prospěch transferu fakt, že s ním kouč Ronald Koeman příliš nepočítá.

Zdroj: calciomercato.com