Laštůvka svému Baníku věří: Jsme silní. Pokud budeme pracovat jako dosud, výsledky přijdou

Laštůvka svému Baníku věří: Jsme silní. Pokud budeme pracovat jako dosud, výsledky přijdou

Aktuálně pátá Ostrava přímý souboj o čtvrté místo se Slováckem nezvládla, nicméně i tak se dá její start do nové ligové sezony 2021/2022 považovat za úspěšný.

Co střet se čtvrtým Slováckem celku z Bazalů ukázal? "Že jsme silní. Dříve, když jsme dostali gól, tak jsme se položili. Teď, když prohráváme, se dokážeme zvednout. Porážka nás hodně mrzí, ale nemůžeme dát hlavu dolů. Nastavili jsme si nějakou laťku, takže v naší hře musíme pokračovat," burcoval kabinu Baníku devětatřicetiletý brankář Jan Laštůvka, jehož slova nabídl portál idnes.cz.

Nyní bramborové Slovácko budou chtít v Ostravě na čtvrté příčce každopádně vystřídat a podle Laštůvky by měl Smetanův soubor myslet ještě výše. Nejen herně, ale i výsledkově. "Věřím, že i výše. Baník začíná slavit sto let vzniku a my se chceme umístit co nejlépe," přidal na idnes.cz exreprezentant.

Podle papírových předpokladů by měli Ndefe, Potočný, Almási a spol. naplno bodovat již v příštím kole. V sobotu 23. října totiž zajíždí na půdu poslední Karviné.

"Musíme se soustředit na to, co po nás chce trenér, na hru, na kterou budou zvyklí i fanoušci. Pokud budeme pracovat jako dosud, výsledky přijdou," neztratil sebevědomí někdejší strážce svatyně Slavie či právě Karviné, za níž chytal v sezoně 2016/2017.

Ostravský navrátilec Jurečka má spoustu věcí, které Baník potřebuje ve hře a k tomu i nějakou dravost...

Zdroj: idnes.cz