Nevyužije Trpišovský v aktuální krizi Šmída z béčka? Na lavičce už připraven byl a Rajnocha by to nezaskočilo...

Nevyužije Trpišovský v aktuální krizi Šmída z béčka? Na lavičce už připraven byl a Rajnocha by to nezaskočilo...

Na čtyřiatřicetiletého obránce Michala Šmída, jenž aktuálně působí v rámci sešívaného béčka v ČFL, si budou pamatovat zejména ve vršovickém Ďolíčku, kde strávil hodně let.

Ostřílený zadák však v minulosti prošel také Zbrojovkou Brno, Duklou i Dynamem České Budějovice a v rámci domácího písečku jde o známou tvář.

Protože je nynější defenzivní situace v áčku Slavie taková, jaká je, Jindřich Trpišovský si dokonce svěřence Marka Jarolíma vytáhl z rezervy na lavičku v rámci ligového duelu se Slovanem Liberec.

Čtyřicetiletý internacionál Jan Rajnoch si toho ve svém sloupku pro sport.cz všiml a vzhledem k tomu, že se mistrovi zranil i na stoperovi zaskakující Slovák Hromada, kdo ví, jestli nebude Šmít nominován také na 12. kolo, kdy čeká slavné "S" výjezd na jihočeský Střelecký ostrov.

Někdejšího stopera Plzně, Mladé Boleslavi či Sigmy by v tomto směru ani nepřekvapilo, kdyby si Šmíd po roce a čtvrt opět kopl také v nejvyšší tuzemské soutěži...

"Slavia po prohraném derby zabrala. Vyhrála nad Libercem, i když musela zase řešit obsazení pozice stoperů. Naskočil Kačaraba, který ještě hrát neměl, ale ukázal, že chtěl pomoci týmu a zvládl to dobře. Jako druhý stoper hrál Hromada, který se zranil. On je bohužel na zranění náchylný, na druhou stranu to potvrdilo, že stoper je pro Slavii v téhle sezoně hodně bolavé místo. Na lavici byl připravený Michal Šmíd z béčka, tak si jen říkám, aby mu to s tím návratem do ligové sestavy ještě nevyšlo," uvedl sportem.cz citovaný Rajnoch.

Na Hané tajně doufají, že by se jim mohl Vaněček vrátit v další reprezentační pauze...

Zdroj: sport.cz