Celé mě to stojí vždy dost nervů. Je toho na mě dost, liga nervy, pohár nervy, přiznal Rada po udělení žluté

Celé mě to stojí vždy dost nervů. Je toho na mě dost, liga nervy, pohár nervy, přiznal Rada po udělení žluté
OBSAHUJE OHLASY

Trenér dánského Randers FC Thomas Thomesberg si bodu z jablonecké Střelnice vážil. Tím spíš, když ho hosté vybojovali v poslední minutě řádné hrací doby z pokutového kopu.

"Byl to skvělý zápas. Rozdělil bych ho na dvě části. V té první jsme hráli organizovanou hru a měli spoustu šancí. V druhé jsme vyvíjeli fyzický nátlak na soupeře, ale opět jsme prohrávali. Hráli jsme velmi dobře, ale nebylo lehké se k šancí propracovat. Jsme rádi, že to nakonec dopadlo nerozhodně a povedlo se nám díky penaltě v závěru srovnat. Český trenér z toho měl nervy na pochodu, zřejmě mu to připadalo nefér," všiml si stratég předního dánského celku, jehož slova nabídl web fkjablonec.cz.

A co myšlenky na postup dál? "Naše šance jsou poměrně dobré. Čekají nás teď dva zápasy na domácí půdě, doufáme alespoň v jedno vítězství," přidal Thomasberg.

Jeho již zmíněný protějšek Petr Rada naopak ztráty dvou bodů litoval. "Myslím si, že tyhle dva ztracené body nás budou ještě mrzet. Jsem zklamaný. Chybělo nám málo k vítězství. Vstoupili jsme do toho poměrně slušně. Říkal jsem, že Randers jsou směrem dopředu nebezpeční a mají okénka vzadu, a to se potvrdilo. Dostali jsme se do vedení, ale jako tradičně ho neudržíme. Ve čtvrtek jsme inkasovali prakticky v jedné minutě. Nedomluvili se tam, přitom se to dalo vyřešit, ale zazmatkovali jsme tam už při tom odkopu. Sráží nás to, že hned inkasujeme. Jsou to všechno laciné góly. Měli jsme tam ještě do poločasu šanci poté, co si to hráč Randers srazil na tyč dobrý balon od Pleštila. V druhé půli si myslím, že jsme byli lepším týmem. Dostali jsme se do vedení a vytvářeli jsme si poměrně dost šancí, Považanec a Krob tam měli krásné střely, ale i soupeř měl nějaké. Nemáme prostě fotbalové štěstí, jindy by byla střela Honzy Kroba gól, nyní tyč. V závěru jsme byli potrestaní nákopem, penalta minutu před koncem, je to pro nás zklamání. Vítězství bylo na dosah. Odehráli jsme dobré utkání, ale tři body bohužel nemáme. Bylo to takhle blízko, o to víc to mrzí," smutnil webem fkjablonec.cz citovaný šéf jablonecké lavičky.

Ten obdržel v závěru za své běsnění žlutou kartu. "Celé mě to stojí vždy dost nervů. Soupeř už nakopával a ten poslední nákop nás stál vítězství. Je toho na mě dost, liga nervy, pohár nervy," uzavřel třiašedesátiletý odborník, jehož celek už třikrát za sebou remizoval poměrem 2:2 a nyní ho čeká nedělní cesta do Plzně.

Csaplár se stává jedním z nejlepších komentátorů. Snižme počty klubů v lize, FNL rozdělme na Čechy a Moravu

Zdroj: fkjablonec.cz