Hlavní domov je pořád Slavie, ale West Ham mi hodně přirostl k srdci, netají Souček

Hlavní domov je pořád Slavie, ale West Ham mi hodně přirostl k srdci, netají Souček
OBSAHUJE VIDEO

Tomáš Souček se v rozhovoru pro Radiožurnál rozpovídal nejen o životě v Anglii, ale rovnou si troufl porovnat tréninkové podmínky. Jako domov však považuje pořád Slavii.

Už v lednu to budou dva roky, co Souček přestoupil do West Hamu. „Utíká to rychle. Podmínky na začátku nebyly lehké, brzy začal covid a bylo to strašně složité. Ale mám za sebou jednu ze svých nejlepších sezon a i s fanoušky jsem se spojil, mají mě rádi. Hlavní domov je pořád Slavie, ale West Ham mi hodně mi přirostl k srdci,“ uvedl pro Radiožurnál reprezentační kapitán, jehož slova nabídl web irozlas.cz.

Došlo také na porovnání tréninkového centra Rush Green s tím v Edenu. „Je to trošku skryté, hřiště jsou trochu dál, společně s šatnami, regenerací a restaurací. Když jsem přišel ze Slavie, kde tréninkové podmínky nebyly úplně ideální, byl jsem ze všeho naprosto nadšený. Mít pět hřišť ve skvělém stavu je úžasné. Ale všichni mi říkali, že to není nic moc, že je to vlastně druholigové tréninkové centrum a já si říkal: ‘Co byste chtěli víc?‘“ sdělil s úsměvem šestadvacetiletý záložník.

„Pro mě je to akorát, je to víc domácké, všichni se tu známe. Kluci se mě tu ptali na srovnání se Slavií a divili se, když jsem řekl, že jsme měli takřka jedno tréninkové hřiště. Ale já byl spokojený i tam, nepotřebuji toho moc, hlavně dobrou partu a dobré hřiště,“ doplnil rodák z Havlíčkova Brodu.

Zdroj: irozhlas.cz