Pešek: V kabině panuje dobrá atmosféra a je jen na nás, jak dlouho se nám podaří ji udržet

Pešek: V kabině panuje dobrá atmosféra a je jen na nás, jak dlouho se nám podaří ji udržet

Pražskou Spartu čeká v neděli odpoledne další náročná mise, neboť se pokusí ukořistit tři body na půdě ostravského Baníku. Domácí mají za sebou dobrý start v sezoně a pohybují se taktéž v horní polovině tabulky se ziskem 22 bodů, navíc mají k dobru odložený zápas s Karvinou. Letní posila letenského celku Jakub Pešek větří, že jeho tým nečeká nic snadného.

Baník se doma prezentuje výbornými výkony, což dokládají čtyři výhry z pěti zápasů v této ligové sezoně. Zaváhání přišlo paradoxně až v posledním duelu se Slováckem, navíc v týdnu vypadli v MOL Cupu na úkor Hradce Králové.

„V kabině panuje dobrá atmosféra, takže na to budeme chtít navázat. Chceme si tu náladu udržet co nejdéle, ale víme, že nás čeká těžký zápas. Naposledy jsme hráli pohárové utkání v Teplicích a zvládli ho skvěle. Dostali jsme nějaké volno, takže jsme odpočatí. Věřím, že navážeme na výkony, které jsme předváděli a zvítězíme,“ nechal se slyšet Pešek v rozhovoru pro sparta.cz.

Konfrontace mezi Ostravou a Spartou jsou vždy fanoušky ostře sledované, proto lze očekávat opět bouřlivou atmosféru nejen na stadionu, ale i na hrací ploše. „Boj to bude určitě. Věřím, že nás čeká plný stadion. I proto je to tam vždy těžké, fanoušci je ženou dopředu. Před plným stadionem se hraje vždy jinak. Doufám, že tomu tak skutečně bude a padne dost gólů, aby se diváci nenudili,“ dodalo pražské křídlo.

Zdroj: sparta.cz