Za nasazení Dočkala si stojím, je to moje rozhodnutí, k jeho výkonu se nechci vyjadřovat, říká po remíze s Baníkem Vrba

Za nasazení Dočkala si stojím, je to moje rozhodnutí, k jeho výkonu se nechci vyjadřovat, říká po remíze s Baníkem Vrba
OBSAHUJE OHLASY

Trenér Vrba po zápase s Baníkem bod bere. Uznává, že soupeř byl silnější v soubojích a že se zvedá. K výkonu Bořka Dočkala se zatím nechce nevyjádřit.

„Přijeli jsme pro vítězství. Po zápase bereme bod. Musíme si to vyhodnotit po zhlédnutí videa. Baník odehrál velice dobré utkání s velkou podporou fanoušků. Fanoušci ukázali obrovskou sílu. My jsme si ale zápas pokazili sami. Necháme si dát dva góly po našich chybách,“ hodnotí utkání trenér Vrba pro klubový web sparta.cz.

Všichni víme, že se Baník zvedá a začíná být tam, kde by měl být a chtěl by ještě výš. Je to vidět na atmosféře a výkony mužstva proti silným soupeřům jsou výrazně lepší než proti těm slabším. Když narazí na někoho, kdo chce hrát fotbal, je to pro něj výhodnější. Spíš budu řešit to, jak jsme hráli my a jaký výsledek jsme uhráli. Po vývoji utkání jsme nakonec ztratili dva body. Vadí mi, z jakých situací jsme dostali góly. Baník byl asi silnější co se soubojů týká. My jsme chtěli hrát fotbal a měli jsme ve středu hřiště tvořivé hráče,“ uznal sparťanský trenér.

Složení středové formace si nevyčítá. Já jsem se rozhodl, že Bořek hrál, je to moje rozhodnutí. Já si za tím stojím,“ konstatoval. K výkonu Bořka Dočkala se zatím nechce vyjadřovat. „K tomu se nechci vyjadřovat. Já se musím nejprve podívat na video,“ dodal sedmapadesátiletý kouč.

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.