Potřeboval jsem se gólově nastartovat, nemůžu za to, že to vyšlo na Plzeň, všechny karty byly zasloužené, říká Krmenčík

Potřeboval jsem se gólově nastartovat, nemůžu za to, že to vyšlo na Plzeň, všechny karty byly zasloužené, říká Krmenčík
OBSAHUJE VIDEO

Očekávaný zápas mezi Slavií a Plzní dopadl lépe pro Pražany. Svěřenci Trpišovského využili dlouhou přesilovku a doma porazili vedoucí tým tabulky Plzeň 2:0.

Právě druhou branku vstřelil v nastaveném čase hodně diskutovaný Michael Krmenčík. „Za gól jsem moc rád. Potřeboval jsem se gólově nastartovat a že to bylo zrovna proti Plzni já nemůžu,“ hodnotil pro klubovou televizi útočník.

„Já jsem známý tím, že mám hodně šancí a z těch tří šancí jednu proměním a dneska to takhle bylo. Měl jsem dvě šance a z jedné jsem dal branku, myslím si, že to bylo dobrý. Chtěl jsem to rvát na zadní tyč, jejich brankář si na to sáhnul, ale byl jsem moc rád, že to skončilo v síti a mohli jsme pomýšlet už na výhru,“ pokračoval osmadvacetiletý reprezentant.

Výhra je hodně důležitá, protože se Slavia dotáhla na Plzeň na rozdíl jednoho bodu. „Všichni říkali, že jsme v nějaké krizi, já si to nemyslím, teď jsme ukázali charakter a hráli jsme velice dobře,“ dodal.

Tolik karet nikdy ještě nezažil „Všechny karty byly zasloužené, nikdy jsem tolik karet nezažil, je to zbytečné. O poločase nám trenér říkal, že máme hrát rychleji a nabíhat si do volných prostorů,“ uzavřel Krmenčík.

Video: YouTube

Zdroj: slavia.cz