Extrémně vulgární chování některých členů realizačního týmu Slavie v zápase i po něm je absolutně nedůstojné, zní z Plzně

Extrémně vulgární chování některých členů realizačního týmu Slavie v zápase i po něm je absolutně nedůstojné, zní z Plzně

Aktuální lídr ze západočeské Doosan arény zareagoval na události ze závěru nedělního šlágru ve vršovickém Edenu, které podle představitelů Viktorie dalece přesáhly hranice slušnosti.

"Extrémně vulgární chování některých členů domácího realizačního týmu v průběhu celého zápasu i po něm považujeme za absolutně nedůstojné," zaznělo na oficiálních stránkách Plzně.

Předmětem urážek měl být Kolumbijec s minulostí v Ďolíčku i pod Ještědem Jhon Mosquera, který byl posledním vyloučeným hráčem hostujícího mužstva. Podle všeho na něj cílil sešívaný Pavel Řehák.

"Vrcholem byla situace, kdy hráč našeho klubu Jhon Mosquera odcházel do kabin a vyslechl si řadu nadávek nejen z publika, ale bohužel i z řad právě domácího realizačního týmu. Jeden z jeho členů jej podle jeho slov dokonce urazil rasisticky, na což Jhon Mosquera upozornil bezprostředně po zápase v útrobách stadionu a následně i na sociálních sítích," píše se na fcviktoria.cz.

Plzeňský klub, který přijímá porážku, ale jednání tohoto typu nechce tolerovat ani tiše přecházet, stojí podle svého prohlášení pevně za svým záložníkem, plně mu důvěřuje a má jeho maximální podporu.

Zástupci Viktorie žádají Slavii o důkladné prošetření celého incidentu a případně i tvrdý postih pro konkrétního viníka...

Červeným Janovicím odešel z trávníku na protest proti výkonu sudího soupeř, Řepka ho ale chválil...

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.