Podcast: Conte v Tottenhamu! Proč je Arsenal přeceňovaný a v čem je problém City?

Podcast: Conte v Tottenhamu! Proč je Arsenal přeceňovaný a v čem je problém City?
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Tottenham odvolal trenéra. Nuno Espirito Santo si sbalil fidlátka a severní Londýn opustil. Důvěryhodné zdroje přitom hovoří o tom, že ho nahradí trenér z nejhvězdnějších: legendární Ital Antonio Conte, mistr ligy s Juventusem, Chelsea či Interem. Pozvedne skomírající klub? A proč Arsenal není tak dobrý, jak to vypadá? Rozebírá Kontrapresink, podcast o Premier League.

Prohra 0:3 s Manchesterem United a konec angažmá. Takový byl víkend Nuna Espirita Santa. Portugalský kouč vydržel na lavičce Tottenhamu jen čtyři měsíce, špatný výkon proti United mu zlomil vaz. Co všechno bylo v jeho týmu špatně? A mohl bývalý kouč Wolverhamptonu udělat něco jinak?

Jeho nástupcem se zřejmě stane italský bouřlivák Antonio Conte, který naposledy působil v Interu. Proč bere „jen“ Tottenham a nepočká si na lepší angažmá? Koupí mu šéf klubu Daniel Levy posily za stamiliony liber? A má šanci se současným týmem uspět? Důkladný rozbor situace v Tottenhamu přináší první část podcastu.

Řeč přišla ale i na nenáviděné sousedy z Arsenalu. Těm se daří, Artetovi svěřenci vyhráli další zápas, poradili si 2:0 s Leicesterem a myslí si možná i na umístění v top 4. Proč je ale třeba být na pozoru? V čem má Arsenal stále problémy a co je zapotřebí zlepšit? 

Nečekanou prohru musel o víkendu skousnout Pep Guardiola. Citizens prohráli 0:2 s Crystal Palace a první místo se jim vzdálilo. Je hlavním problémem absence skvělého hrotového útočníka, nebo jsou problémy Citizens i jinde? A které překvapivé jméno měli podle nás v Manchesteru v létě podepsat? 

Řeč přišla i na Patricka Vieru. Tomu se zatím na lavičce Palace daří skvěle. Jak změnil tým pod odchodu starého mazáka Hodgsona? Kdo jsou tahouni jeho týmu a jakým herním stylem se londýnský klub vyznačuje? To vše řeší nový Kontrapresink.

Fotbalový podcast Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.