Liga nám utíká, mrzí Kroba. Povede se Jablonci na dánské půdě nahradit Pilaře?

Liga nám utíká, mrzí Kroba. Povede se Jablonci na dánské půdě nahradit Pilaře?

Jablonec nabral uprostřed týdne směr Aarhus a ještě ten den absolvoval v útrobách Randers FC předzápasový trénink i tiskovou konferenci, na níž kromě Petra Rady zavítal také velezkušený krajní bek Jan Krob.

Ve výpravě chyběli zranění doléčující David Houska a vykartovaný Václav Pilař. "Venca je samozřejmě jeden z našich nejlepších hráčů do ofenzívy, jeho kvality známe. Ve čtvrtek dostane šanci někdo jiný, my máme kvalitní strany a myslím si, že ho dokážeme nahradit," uvedl exteplický zadák na fkjablonec.cz.

Co čeká ostřílený hráč ze Střelnice od odvety s Randers? "Chceme postoupit. Víme, že nás čeká strašně těžké utkání. Máme je hodně nastudované, mají strašně silné hráče směrem dopředu. Budeme se snažit udělat maximum, abychom si nějaké body odvezli zpět k nám do Jablonce. Naše skupina je hodně vyrovnaná, ale když podáme kvalitní výkon, tak můžeme hrát s každým," ukázal odhodlání čtyřiatřicetiletý rodák z Prahy.

Zelenobílí se ve Fortuna:lize nyní trápí a proto věří v brzký výsledkový zlom. Výhru si nepřipsali již sedmkrát v řadě, což se jim pořádně dlouho nepřihodilo. "Liga nám utíká, snažíme se hrát v obou soutěžích stejně. Budeme doufat, že už to zlomíme. Musíme proměňovat šance, věřím, že pak se nám už bude dařit," doplnil kolega Zeleného, Nešpora, Čvančary a spol.

Tým Randers před pár dny nestačil na Midtjylland, jemuž podlehl 1:3. Pakliže by se povedl stejný výsledek i českým hostům, nepochybně by se nezlobili.

Zdroj: fkjablonec.cz