PSG chce pokračovat v chytrém zbrojení za hubičku. Jaká jména jsou spojována s Parkem Princů?

PSG chce pokračovat v chytrém zbrojení za hubičku. Jaká jména jsou spojována s Parkem Princů?

Pařížský gigant disponuje nemalými finančními prostředky, přesto kouč Maurcio Pochettino nechce na přestupovém trhu rozhazovat miliony, což ostatně potvrdil již během léta. Jako volné hráče přivedl Messiho, Ramose či Donnarummu a obdobně by se chtěl prezentovat také po této sezoně. Napříč Evropou se již rojí spekulace, kdo by mohl do Parku Princů zamířit.

PSG si chce své miliony šetřit na velká jména, která si to vyžadují. To však neznamená, že nedokáže přivést také zvučné posily za hubičku. Lákavými artikly jsou hráči, kterým končí smlouvy, což se v posledních měsících potvrzuje na vícero adresách.

Podle posledních zpráv se PSG zajímá o chorvatského všestranně nadaného záložníka Marcela Brozoviče, kterému v Interu končí po sezoně smlouva. Osmadvacetiletý legionář má za Nerazzurri odehráno již více jak 250 soutěžních zápasů, ve kterých si připsal 26 branek a 35 asistencí. Zatímco vedení italského klubu by jej rádo udrželo, zájem o jeho služby se line nejen z PSG, ale i z Barcelony či Manchesteru United.

Otazník nad klubovou budoucností se také vznáší nad středopolařem Realu Madrid. Jednatřicetiletý Toni Kroos má na San Bernabéu kontrakt platný jen na 18 měsíců, proto se nabízí možnost jej zlákat pro svůj záměr. Agent německého záložníka se nechal slyšet, že hráč rád kariéru ukončil ve španělské metropoli, ale zároveň se množí spekulace o možnosti vyzkoušet i jiná angažmá. Kromě PSG se nejvíce hovoří také o Manchesteru City.

Zdroj: thehardtackle.com

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.