Zahozená penalta Krejčího? Kdyby na něj byl Hancko přísnější, balon mu sebral, hlásí trenér Sparty

Zahozená penalta Krejčího? Kdyby na něj byl Hancko přísnější, balon mu sebral, hlásí trenér Sparty
OBSAHUJE OHLASY

Sparta si sice proti Sklářům připsala povinné tři body, nicméně herně nepřesvědčila a navíc podruhé v této ligové sezoně zahodila pokutový kop.

Tradiční exekutor penalt Dávid Hancko totiž přenechal jedenáctku Ladislavu Krejčímu mladšímu a ten ji neproměnil...

"Byli určeni tři hráči na penaltu. Mladý Krejda se rozhodl i na základě toho, že dal gól. Asi to jeho sebevědomí bylo hodně vysoké. Bohužel penaltu neproměnil. Hancko v minulém zápase penaltu proměnil. Kdyby byl na Krejdu přísnější, balon mu sebral. Hráči se rozhodli tak, jak se rozhodli. Je to na nich. V tom okamžiku ale nebyl důvod, abychom Krejdovi nevěřili. Dal gól, nehrál špatně, spousta věcí šla přes něj. Rozhodnutí nebylo špatné, že penaltu neproměnil samozřejmě špatné bylo," citovaly stránky sparta.cz slova sedmapadesátiletého odborníka z Letné.

Po čtrnácti kolech se špička tabulky vyprofilovala tak, že jsou odskočeny čtyři týmy a první Slavii a čtvrté Slovácko od sebe dělí jen tři body, s tím, že samotná Sparta je s dvoubodovou ztrátou třetí.

"Přiznám se, že jsem čekal nahoře tři mužstva. Slovácko je obrovské a zasloužené překvapení. Nás čeká po reprepauze na Slovácku určitě těžké utkání. Pro mě je největší překvapení právě Slovácko. Postavení Plzně, Sparty a Slavie, to jsem očekával, že tak nějak bude," uzavřel na sparta.cz explzeňský stratég s minulostí v ruském Anži či bulharském Razgradu.

Pět nejhodnotnějších fotbalistů, kteří si ještě nekopli v Lize mistrů

Zdroj: sparta.cz