Nevidím nic, co by Kašu ospravedlňovalo, kroutil hlavou Fukal. Co vyčítal Bílkovi s Horváthem?

Nevidím nic, co by Kašu ospravedlňovalo, kroutil hlavou Fukal. Co vyčítal Bílkovi s Horváthem?

Pětinásobný šampion české nejvyšší soutěže z Doosan arény v poslední době vypadl z rytmu a kromě vypadnutí z MOL Cupu přišel i o vedení v tabulce, které musel přenechat Slavii.

Varováním může být i skutečnost, že soubor kouče Michala Bílka již tři duely v řadě neskóroval. Naposledy ve Śtruncových sadech proti Sigmě to bylo překvapivé...

"S Olomoucí ztratila Plzeň body především další nedisciplinovaností. V posledních dvou zápasech má čtyři vyloučené, to nechápu," kroutil hlavou exreprezentant Milan Fukal, jehož slova vyšla na portálu aktualne.cz.

Bývalý stoper M'gladbachu či Hamburku se v západočeské souvislosti vrátil i k předposlednímu kolu v Edenu. "Moc mě překvapuje, s čím vyrukovala na Plzeň proti Slavii. Jede na půdu velkého soupeře v boji o titul, nepředpokládám, že to zazdí a bude jen odkopávat balony, proboha - to ne! Musí ukázat i kvalitu dopředu. Psychická výhoda je však na mé straně, jsem první, ukažte mi, co umíte. Na lavičce sedí dva stratégové, Michal Bílek a Pavel Horváth, vůbec nerozumím tomu, co Plzeň chtěla hrát," zaznělo z úst šestačtyřicetiletého odborníka, jehož názor vyšel na aktualne.cz.

Konkrétní kritika směřovala k sedmadvacetiletému červenému hříšníkovi Filipu Kašovi. "Není přece náhoda, že ve dvou zápasech nedám ani gól, mám čtyři vyloučené a mohlo jich být i víc. Nechápu, co předvedl Filip Kaša, reprezentační obránce. Hrajeme proti deseti, je předpoklad, že vyhrajeme, dostanu žlutou a za několik minut druhou. To přece nemůžu udělat, vyrovnat síly na hřišti, ani na moment cokoli podcenit! Přitom za zbytečný, nic neřešící faul na půlce. Naprostá blbost. Nevidím nic, co by ho ospravedlňovalo," ulevil si na aktualne.cz exsparťan, jenž v minulosti prošel také Jabloncem a Hradcem Králové.

Po repre pauze jde západočeská družina na pátou Ostravu, což se také nejeví jako vyložená procházka růžovou zahradou.

JAK DŮLEŽITÉ JE MÍTI MANDOUSE. BEZ NĚJ BY SLAVIA PRVNÍ NEBYLA. A PROČ SI TRPIŠOVSKÝ MĚNIL O PAUZE KALHOTY?

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.