Panák o nové smlouvě: Sparta to řeší s agentem, vůbec nevím, v jaké je to fázi, snad přijdu až k hotovému

Panák o nové smlouvě: Sparta to řeší s agentem, vůbec nevím, v jaké je to fázi, snad přijdu až k hotovému

Čerstvě povolaný reprezentant Filip Panák, jenž může za Česko debutovat buď proti Kuvajtu, nebo proti Estonsku, patří k tomu lepšímu, co právě probíhající sezona Fortuna:ligy nabízí.

Díky výkonům ve Spartě, za kterou začal po dvou letech konečně pravidelně nastupovat, si vysloužil svou první nominaci. Na Letné však v tomto ročníku vůbec působit nemusel.

Ve hře totiž bylo jeho letní hostování v Karviné, v níž působil před odchodem do metropole...

"Ta varianta tam byla. Počkali jsme na přípravu, jak bude vypadat. Bavili jsme se o tom, že kdyby to nevyšlo ve Spartě, šel bych hostovat do Karviné. Čím byla příprava delší, tak jsem víc chápal, že asi budu zůstávat ve Spartě. Takže hostování šlo úplně mimo," nechal se slyšet na webu ČT Sport šestadvacetiletý blonďák, jehož tržní cena je podle transfermarkt.com 600 tisíc eur.

Byť má s dvanáctinásobným mistrem Česka kontrakt už jen do června příštího roku, další pokračování pracovní dohody by mělo být vzhledem k jeho výkonům pouhou formalitou. S klubem už by měl vést rozhovory jeho agent Václav Svěrkoš.

"Nějakým způsobem se prodloužení asi řeší. Ale jde to mimo mě, od toho mám manažera. Sparta to řeší s ním. Vůbec nevím, v jaké je to fázi. Doufám, že přijdu až k hotovému," zakončil na serveru ceskatelevize.cz svěřenec Pavla Vrby, jenž v této sezoně naskočil za slavné "S" již do 17 soutěžních duelů.

Může být jednou Lingr vůdčí osobností Slavie? Mentální předpoklady, nastavení, přístup k fotbalu i odvaha říkají, že ano

Zdroj: ceskatelevize.cz