Solskjaer by měl odejít sám se ctí, hráči z něj nemají respekt, a to je špatně, nebere si servírky legenda Manchesteru

Solskjaer by měl odejít sám se ctí, hráči z něj nemají respekt, a to je špatně, nebere si servírky legenda Manchesteru

Manchester United se tabulkou potápí a v zákulisí se znovu spekuluje o konci hlavního trenéra Solskjaera. Podle legendy „Red Devils“ Ria Ferdinanda by norský kouč měl odejít sám se vztyčenou hlavou, než ho vedení ostudně vyhodí.

Osmačtyřicetiletý stratég je pod tlakem už delší dobu. „Sleduju ten tým každý týden. Nevidím žádnou filozofii nebo identitu klubu v tom, jak hrát. Vždycky jsem byl trochu skeptický. Nebyl jsem nikdy plně přesvědčen o tom, že by z nás mohl tenhle trenér udělat šampiony a že to zvládne. Teď si myslím, že by měl odejít. Cítím, že hráči z něj nemají patřičný respekt. A to je špatně,“ citoval web tn.nova.cz slova Ferdinanda.

Jako náhrada se jeví nejpravděpodobněji trenér Leicesteru Brendand Rogers. Vedení „Rudých ďáblů“ si už Solskjaera pozvalo na pohovor, ale i tak nadále za ním stojí.

United jsou v tabulce Premier League až na šestém místě a s jejich výkony to je jak na houpačce. Po výprasku 5:0 od Liverpoolu zničili Tottenham třemi góly, ale následně remizovali v Lize mistrů s Atalantou a v derby se City prohráli 0:2.

Zdroj: tn.nova.cz