Podcast: Chelsea klopýtla a Gerrard do Villy. Měli by United posadit De Geu?

Podcast: Chelsea klopýtla a Gerrard do Villy. Měli by United posadit De Geu?
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Další mizérie Manchesteru United, překvapivé zaváhání Chelsea či ligová premiéra Antonia Conteho na lavici Tottenhamu. A také velké trenérské rošády v mnoha klubech. To jsou témata nového Kontrapresinku, podcastu o Premier League.

Manchesterské derby mělo jasného favorita – a jasného vítěze. Citizens nedali soupeři čuchnout, Rudé ďábly absolutně přehráli a celkové skóre 2:0 vypadá vzhledem k průběhu zápasu ještě mírně. Proč byl rozdíl tak obrovský a může tohle Solskjaer ještě opět přežít? A je David De Gea hrdina, či by měl místo něj chytat Dean Henderson?

Chelsea ztratila dva body proti Burnley, což asi čekal málokdo. Co bylo důvodem nečekané remízy? Chybí hodně Romelu Lukaku? A můžou podobné ztráty Tuchelův celek stát mistrovský titul? I na to přišla v novém Kontrapresinku řeč. Stejně jako na premiéru Antonia Conteho v Premier League coby kouče Tottenhamu. Dá se po dvou zápasech již vyčíst, co chce s londýnským týmem hrát za fotbal? Kteří hráči budou jeho oblíbenci a kdo si naopak může balit kufry? A měl Everton kopat proti Tottenhamu penaltu?

Trenérský orloj se v lize rozjel naplno. Skončil Dean Smith, přijde Stevie Gerrard. Skončil Daniel Farke, jeho nástupce neznáme. A Newcastle konečně převzal Eddie Howe. Kdo z klubů vybral na trenérský post nejlépe? A neudělala Aston Villa gilotinou pro milovaného kouče osudovou chybu? Vše podstatné z dění v Premier League vám přináší Kontrapresink.

Fotbalový podcast Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts.