Letní pokoušení Kanea rozhodně neskončilo. Guardiola vyšle do Londýna nabídku také v zimě

Letní pokoušení Kanea rozhodně neskončilo. Guardiola vyšle do Londýna nabídku také v zimě

S fanoušky se již loučil a byl připraven na novou kariérní výzvu, ale nakonec se tak nestalo. Vysvětlení se nabízí celá řada. Velkou roli v tom sehrál majitel Daniel Levy, který nebyl ochotný hráče pustit za sumu nižší než 160 milionů liber. Kapitán anglické reprezentace se nakonec rozhodl v barvách Spurs pokračovat, i když se na Ostrovech šušká, že v zimě bude znovu v pokušení.

Tottenhamu se v této sezóně výsledkově nedaří a lepší zítřky by měl klubu zajistit nový kouč Antonio Conte. Zkušený italský stratég přišel do Londýna se skvělou vizitkou z Interu Milán, Juventusu či Chelsea, ale hned po svém jmenování se nechal slyšet, že právě Harry Kane je pro něj klíčovou tváří týmu.

Anglický útočník však během podzimu nezáří jako v minulých letech, což však neodrazuje Manchester City, který stále krouží kolem. Podle listu ESPN se aktuální mistr Premier League chystá učinit nabídku také v lednu.

Svou roli tak sehrají nejen miliony liber, které budou Spurs nabízeny, ale také nový stratég. Harry Kane již několikrát vyslovil nadšení z jeho příchodu a mohl by v něm vidět nového vůdce, který by mohl Tottenham dovést k úspěchu, což byla v minulých letech jedna z věcí, která vyhlášeného kanonýrka demotivovala.

Zdroj: espn.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.