Jovič vyhlíží vysvobozující laso z Madridu, Arsenal mu již začal vytvářet volné místo v kabině

Jovič vyhlíží vysvobozující laso z Madridu, Arsenal mu již začal vytvářet volné místo v kabině

Partnerství Realu Madrid a srbského útočníka Luky Joviče nevyšlo podle představ a vnímají to obě strany. Španělský královský klub by se nebránil jeho lednovému prodeji, pokud případný zájemce zmírní ztrátu způsobenou jeho angažováním. Frankfurtu za něj před dvěma lety připlulo na účet 60 milionů eur, ale je pravděpodobné, že jeho aktuální cenovka bude mnohem nižší.

Třiadvacetiletý srbský legionář strávil jaro na hostování zpět v Eintrachtu, ale po svém návratu na San Bernabéu naskočil jen do pěti zápasů v roli náhradníka. Ve hře o jeho služby jsou podle britských listů hned dva zájemci. Již v lednu by mohlo být jasno, zda v tomto závodu uspěje Inter Milán či londýnský Arsenal.

Druhý jmenovaný by jej rád ukořistil z důvodu, že se na Emirates Stadium plánuje výrazná přestavba útočné řady. Již několik týdnů se spekuluje o odchodu Aubameyanga, otazník nad setrváním se vznáší také nad Lacazettem, čerstvě i nad francouzským křidelníkem Pepém.

Šestadvacetiletý francouzský legionář hájící na mezinárodních turnajích barvy Pobřeží slonoviny přišel do Londýna za 72 milionů liber z Lille, ale svými výkony nedokázal přesvědčit. Gunners jsou připraveni jej ze svých řad uvolnit za 25 milionů liber a vytvořit tak místo pro Joviče, na jehož příchod by utržené peníze použili.

Zdroj: football.london.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.