Vím, čeho je Aston Villa schopna, léta jsem proti ní hrál, nemůžu se dočkat prvního zapasu, jásá Gerrard

Vím, čeho je Aston Villa schopna, léta jsem proti ní hrál, nemůžu se dočkat prvního zapasu, jásá Gerrard

Nyní už někdejší kormidelník Rangers se nemůže dočkat prvního zápasu v pozici hlavního trenéra Aston Villy. Premiéru Gerrard zažije už v sobotu proti Brightonu. Legenda Liverpoolu nahradila Deana Smitha, který skončil po pěti prohraných duelech v řadě.

Klub z Birminghamu má po jedenácti zápasech pouhých deset bodů a pohybuje se těsně nad hranicí sestupových příček. „Mám velké ambice a nemůžu se dočkat začátku. Myslím si, že po letech hraní proti Ville vím, čeho je tento klub schopen a jaké jsou tu nastavené standardy,“ podotkl Gerrard, jehož slova citoval web sport.aktuality.sk.

Příští měsíc čeká družinu okolo Gerrada opravdu náročné zápasy proti Manchesteru City, Chelsea a 11. prosince bude pikantní zápas na Anfield Road. „Důležité je pokusit se na Anfield Road získat maximum bodů. To je přístup, který budeme mít ke každému zápasu,“ dodal jednačtyřicetiletý trenér.

Gerrard ukončil hráčskou kariéru před pěti lety v Los Angeles Galaxy, v minulé sezoně přivedl po dekádě k titulu skotský klub Glasgow Rangers.

Zdroj: sport.aktuality.sk

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.