Stoperská komplikace pro Sigmu. Kromě Hubníka a Poulola mohou vynechat Votroky i Jemelka s Benešem

Stoperská komplikace pro Sigmu. Kromě Hubníka a Poulola mohou vynechat Votroky i Jemelka s Benešem

Devátá Sigma Olomouc má před víkendovým duelem s šestým Hradcem Králové nemalé defenzivní starosti. Václavu Jílkovi totiž aktuálně chybí hned čtyři nejlepší stopeři...

Mimo hru jsou totiž jak Roman Hubník a Vít Beneš, tak Václav Jemelka a Florent Poulolo.

Člen širšího reprezentačního kádru Jemelka je nemocný, což platí také pro bývalého zadáka Jablonce s minulostí v maďarské nejvyšší soutěži beneše.

Francouz Poulolo i nejzkušenější člen kádru Hubník zase budou pykat za karty, kterých dosáhl v rámci posledního ligového kola s Plzní. Kapitán byl vyloučen a o třináct let mladší střední obránce obdržel čtvrtou žlutou kartu, což znamená stopku také.

Hlavní kouč hanácké značky z Androva stadionu si tak bude muset vypomoci hráčů z jiných postů, s tím, že se ze starších příslušníků kádru se nabízí například ostřílení Lukáš Greššák či Michal Vepřek.

Oba borci, jejichž konec na Andrově stadionu je kvůli končícím kontraktům docela blízko, však v poslední době příliš herního vytížení neměli a i to by mohl být risk.

To však platí i pro mladíky Jana Davida či Jana Kotouče, kteří nastupují za béčko Sigmy v MSFL a sobotní střet s Votroky od 15:00 by pro ně mohl být až příliš velkým soustem.

Slavia s Jabloncem, Sparta na Slovácku, Plzeň v Ostravě, Liverpool - Arsenal, Union - Hertha, FC Barcelona - Espanyol

Zdroj: isport.blesk.cz