Newcastle už opět krouží kolem zimních posil. Odnesou to hned dvojitě Nerazzurri?

Newcastle už opět krouží kolem zimních posil. Odnesou to hned dvojitě Nerazzurri?

Anglický klub Newcastle United v područí zámožných majitelů budí spekulace okolo výrazného posílení aktuálního kádru. I proto ostrovní listy prakticky každý den skloňují jména, která by mohla již v lednu na tuto adresu zamířit. Podle posledních zpráv by to mohl pocítit i Inter Milán, a to hned dvojitě.

Britský list Daily Mail přispěchal s informací, že Magpies chtějí z kádru Nerazzurri zlanařit hned dvě tváře. Převzetí majiteli ze Saúdské Arábie dělá z Newcastlu jeden z nejbohatších klubů na světě a prvními posilami by mohly být Stefan de Vrij a Marcelo Brozovič.

Nedávná trenérská výměna, kdy vedení angažovalo Eddieho Howea z Bournemouthu bylo předzvěstí velkých změn. Ty by měly nastat již během ledna, neboť Magpies aktuálně okupují příčky, které by pro klub mohly znamenat sestup z Premier League.

Jejich příchod by mohl okysličit děravou zadní řadu, ale je zřejmé, že Inter se svých opor nebude vzdávat lacino. Zbrojení ze Serie A by však nemuselo končit jen u těchto dvou jmen, neboť předmětem zájmu je taktéž gólman Lazia Řím Thomas Strakosha.

Zdroj: dailymail.co.uk

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.