Siegl nevybíravě kritizuje Nora Vindheima: Nemůžu ho ani vidět, jeho přínos pro Spartu je nula

Siegl nevybíravě kritizuje Nora Vindheima: Nemůžu ho ani vidět, jeho přínos pro Spartu je nula

I když podepisoval Andreas Vindheim na Letné poměrně nedávno nový kontrakt, který by ho měl na Spartě udržet až do léta 2024, jeho aktuální pozice v české metropoli moc silná není.

Šestadvacetiletý rodák z norského Bergenu, jehož současná tržní cena by se měla pohybovat okolo 30 milionů korun, odehrál v této sezoně Fortuna:ligy v rámci pěti dílčích startů jen 120 minut čistého času a byť je na tom v MOL Cupu (134 minut) o něco lépe, na minuty jdou jeho vystoupení počítat také v evropských pohárech.

Do posledních dvou soutěžních klání s Teplicemi a Lyonem zasáhl bývalý defenzivní hráč švédského Malmö jako náhradník. Zatímco v Evropské lize střídal zraněného Čelůstku již po sedmi minutách hry, proti Sklářům dostal příležitost po nahrazení Wiesnera až na posledních desetiminutovku.

Pro Pavla Vrbu tedy rozhodně nejde o nepostradatelný článek sestavy a v nominacích ho vidí nerad i dvaapadesátiletý internacionál s pestrou a barvitou sparťanskou minulostí Horst Siegl, jenž ho dle jeho nedávného listopadového vyjádření nemůže ani vystát.

"Vindheim zašije vlastního spoluhráče a potom na něj ještě něco gestikuluje. To je strašné. Já toho hráče nemůžu ani vidět, nevím proč. Jeho přínos pro Spartu je nula. Tenhle fotbalista je nula," nebrala si servítky letenská legenda, jejíž osobní konto zdobí několik triumfů ve střelecké tabulce.

Od svého příchodu na Prahu 7, k němuž došlo v létě 2019, zasáhl Vindheim do 58 soutěžních zápasů. V neděli se Sparta představí na půdě Slovácka. Bude to s ním, či bez něj?

Hloupé komentáře Chytrého: Walesu 2. místo k nasazení stačilo. Nevole v Edenu kvůli lístkům na Feyenoord

Zdroj: Instagram účet @spartanicz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.