Stejně jako po utkání se Spartou říkáme s respektem k soupeři, že se proti Plzni dalo vytěžit víc, smutní Smetana

Stejně jako po utkání se Spartou říkáme s respektem k soupeři, že se proti Plzni dalo vytěžit víc, smutní Smetana
OBSAHUJE OHLASY

Plzeň do utkání v Ostravě vstoupila skvěle, když už ve 12. minutě otevřel skóre Mosquera a ve 36. minutě z penalty zvýšil Beauguel. Jenže Baník nic nezabalil a Klíma dvěma góly ve druhé polovině zařídil Ostravě remízu. Podle asistenta trenéra Smetany jeho tým pomohl pomýšlet na více než bod.

„Vstoupili jsme do utkání špatně. Darujeme soupeři prostor a první gól. Plzeň se pak postavila do bloku, nenapadala a v tom jsou silní, moc šancí jsme neměli,“ netěšilo asistenta trenéra Ostravy Ondřeje Smetany, jehož slova citovalo ČTK.

Druhý poločas byl už o něčem jiném. „Ve druhém poločase nám pomohl De Azevedo, byli jsme rychlejší, přesnější. Chtěli jsme dát kontaktní gól, to se povedlo. Ve druhém poločase jsme i fyzicky byli silnější tým. Ukázali jsme vůli a charakter,“ pokračoval.

Bod byl stejně jako v duelu se Spartou málo.Vzhledem k průběhu musíme bod brát, ale stejně jako po utkání se Spartou si při vším respektu ke kvalitě soupeře říkáme, že se z toho dalo vytěžit i více, zakončil Smetana, jehož slova nabídl web ceskenoviny.cz.

Zdroj: fcb.cz, ceskenoviny.cz