Škoda po stém gólu v české lize: Nebylo to žádné čekání, dávno mi říkali, že mám 100 ligových gólů, jen ne u nás

Škoda po stém gólu v české lize: Nebylo to žádné čekání, dávno mi říkali, že mám 100 ligových gólů, jen ne u nás
OBSAHUJE OHLASY

Mladoboleslavský kanonýr Milan Škoda pomohl svému týmu k vítězství nad Zlínem (1:0). Pro legendu Slavie šlo o jubilejní 100. gól v české nejvyšší soutěži.

Škoda přišel do města automobilu v létě a prozatím zde zaznamenal šest ligových zásahů. Dalších sedmnáct si připsal v dresu Bohemians 1905 a 77 gólů přidal za Slavii. „Z té stovky mám dost vítězných gólů. Těch si samozřejmě vážím úplně nejvíc. I ten stý proti Zlínu byl vítězný, takové mám nejradši. Jeden teď nevypíchnu,“ uvedl útočník, pro sport.cz, který ještě přidal 19 branek v tureckém Rizesporu, tudíž do Klubu ligových kanonýrů vstoupil už loni v červnu.

„Nebylo to žádné čekání. Dávno mi říkali, že mám 100 ligových gólů. Pár týdnů zpátky jsem zjistil, že ne v české lize. Vůbec jsem to nevnímal. Jsem rád, že jsem dal gól a pomohl klukům k vítězství. Stovku v české lize jsem nijak nevnímal,“ pokračoval bývalý český reprezentant.

V Mladé Boleslavi ho trápí jen menší bodový zisk. „Určitě jsem spokojený. Jediný problém, který mám, je ten, že máme málo bodů. Jinak nemám s ničím problém, na nic si nestěžuju. Jsem rád, jak to tady funguje. Jediné, co mě trápí, je bodový zisk,“ konstatoval pro sport.cz pětatřicetiletý rodák z Prahy.

Zdroj: sport.cz