Hložek po ostudné prohře se Slováckem: Musíme na to zapomenout a připravit se na Rangers, vrátit to fanouškům a Spartě

Hložek po ostudné prohře se Slováckem: Musíme na to zapomenout a připravit se na Rangers, vrátit to fanouškům a Spartě
OBSAHUJE OHLASY

Adam Hložek se po zranění kolene vrátil do sestavy Sparty, ale ani on neodvrátil ostudnou prohru 4:0 z Uherského Hradiště. Pro letenský celek se jednalo o nejhorší porážku v samostatné lize.

„Je to pro nás velká ztráta, prohrát tady takovým rozdílem je hrozný. Nevím, co k tomu říct. Teď se musíme připravit na Rangers a vrátit to fanouškům, vrátit to Spartě. A na Rangers vyhrát,“ těžko hledal Hložek slova pro Sparta TV po takovém debaklu, jehož slova zveřejnil klubový web sparta.cz.

Sparta v zápase si prakticky nevytvořila pořádnou šanci. „Nevím, nemám pro to vysvětlení. Těžko se hledají slova. Prohráli jsme si to sami, Slovácko hrálo dobře a potrestalo nás. My jsme hráli hrozně,“ uznal skromně letenský klenot.

Klíčový teď bude duel v Glasgow. „Jak jsem říkal, musíme na to zapomenout. I když to bude po dnešku těžké. Ta prohra strašně bolí. Ale je třeba to hodit za hlavu a připravit se na čtvrtek,“ vyhlíží lepší zítřky sparťanský útočník na webu sparta.cz. Pro Hložka se rovněž jednalo o nejhorší zápas, který ve Spartě zažil.

Zdroj: sparta.cz