Podještědský vzduch se zřejmě okysličil. Trenér Kozel si prý může oddechnout, Slovan je na cestě nahoru

Podještědský vzduch se zřejmě okysličil. Trenér Kozel si prý může oddechnout, Slovan je na cestě nahoru

Zatímco Teplicím sázka na Jiřího Jarošíka nevyšla, Liberec si může s Lubošem Kozlem mnout ruce. Po hororovém startu do nové sezony Fortuna:ligy byla podještědská družina poslední, ale už to dávno neplatí. 

Momentálně ji patří s dvaceti body průběžná osmá pozice, s tím, že šestý Hradec Králové, který uzavírá skupinu o titul, má náskok pouhého jednoho bodu. Útok na špičku tak může pokračovat...

"Parádní kousek předvedl Liberec. Vyhrál čtvrtý zápas v řadě, potřetí pak gólem v úplném závěru," všiml si bývalý reprezentant Česka, jehož pár slov zaznělo na webu sport.cz.

Klima na severu země už je jiné, než tomu bylo v posledních týdnech za panování Pavla Hoftycha. "Klub vyměnil trenéra, udělal nějaké posily, vzduch se zřejmě okysličil. Najednou se všechno otočilo a k Liberci se otáčí i štěstí, ale bez tvrdé práce by to jinak nešlo," přidal na serveru sport.cz člen Realu TOP Praha.

V neděli 28. listopadu sice zajíždí Slovan na Letnou, nicméně bez šance by nemusel být ani na Praze 7. "Myslím, že si trenér Kozel může oddechnout, Slovan je na cestě nahoru," uzavřel na portálu sport.cz čtyřicetiletý trenér Motorletu Praha.

Kuchta prý není jen lafatovský typ, který čeká na balon ve vápně, ale má techniku a umí projít i přes několik hráčů...

Zdroj: sport.cz