Na další zásadní absenci se Hübschman vymlouvat nechce: Proto přeci máme v kádru víc než jedenáct lidí

Na další zásadní absenci se Hübschman vymlouvat nechce: Proto přeci máme v kádru víc než jedenáct lidí

Jabloneckou kabinu zastupoval před domácím kláním s AZ Alkmaar nejstarší hráč Evropské konferenční ligy Tomáš Hübschman. Jak vidí současné rozpoložení souboru ze Střelnice, který je v tabulce Fortuna:ligy až třináctý?

"Ono když se podíváme na našeho soupeře v lize, není na tom o moc lépe než my. Asi řeší taky takový problém. My máme teď šanci bojovat o nějaký úspěch, a to by nás mělo motivovat. Těší nás, že hrajeme o postup ze skupiny. Musíme odevzdat na hřišti naše maximum a uvidíme na co to bude stačit,“ uvedl čtyřicetiletý exreprezentant.

Zelenobílé barvy opět neminou změny v sestavě. Zatímco proti Slavii chyběl Petru Radovi důležitý stoper Zelený, nyní bude absentovat jeho partner ze středu obrany Kubista. Bude to podle kapitána další citelný zásah do sestavy, nebo ne?

"Proto přeci máme v kádru víc než jedenáct lidí. Jsou tu hráči, kteří je mají nahradit. Na Slavii to byl problém celého našeho týmu, rozhodně ne tím, že by nám chyběl stoper,“ nechal se slyšet bojovně naladěný veterán s minulostí ve Spartě či Šachtaru Doněck.

I když Alkmaar jasně vládne skupině D, domácí soubor by podcenit neměl. "Rozhodně si nemyslím, že by Alkmaar nebyl na koncentrovaný, když vede tabulku s deseti body. Viděl jsem jejich čtyři zápasy a hrají prakticky ve stejné jedenáctce. Hraje se i o ekonomickou stránku, Alkmaar bude chtít zvítězit a zajistit si postup. My hlavně musíme proměňovat své šance. To je náš největší problém jak v lize, tak evropských pohárech. Ale ten čtvrteční zápas ještě nemusí být úplně klíčovým duelem. I kdyby Randers vyhráli s Kluží, hrají pak ještě v Alkmaaru. Budou ve hře stejné tři body jako v posledním zápase," navázal na svého svěřence hlavní kouč Petr Rada, jehož slova nabídly stránky fkjablonec.cz.

Zdroj: fkjablonec.cz