Součkova krize prý pokračuje, postrádá sebedůvěru i formu. Základní sestavu u něj nechápou ani fandové Kladivářů

Součkova krize prý pokračuje, postrádá sebedůvěru i formu. Základní sestavu u něj nechápou ani fandové Kladivářů

Šestadvacetiletý český reprezentant Tomáš Souček z West Hamu vyhrál ve třinácti duelech Premier League hned 44 vzdušných soubojů, což je číslo, na které nedosáhl žádný jiný středopolař v nejvyšší anglické soutěži.

I když exslávistu aktuálně nezdobí zrovna životní forma, pokud by byl posazen a místo něj se objevili na trávníku Mark Noble, Manuel Lanzini či Alex Král, nikdo z nich by se mu ve vzduchu ani z poloviny nevyrovnal.

Možná i proto mu skotský manažer David Moyes neustále důvěřuje a ze základní sestavy ho nesundá, i když cítí, že to herně není zrovna to pravé ořechové.

Po prohře s Manchesterem City byl hojně kritizován právě "Suk" a konstruktivní výtky přicházely právě z řad sympatizantů Kladivářů...

"Další vlažný Součkův výkon. Během posledního měsíce je úplně vyvedený z míry. Krize sebedůvěry pokračuje," zaznělo na Hammers News, s tím, že by mu mohlo podle názoru dotyčného média pomoci to, kdyby byl na pár následujících utkání posazen na lavičku.

"Ve středu pole ho obcházeli příliš snadno. Jeho bídná forma začíná pro West Ham znamenat velký problém," zaznělo za portálu Football.London, jehož stanovisko nabídl web aktualne.cz.

"Postrádá sebedůvěru, postrádá formu. Víceméně byl anonymní. To, jak je automaticky zařazován do základu, je mimo mé chápání," citovaly stránky aktualne.cz slova Seana Whetstonea z fanouškovského blogu Claret and Hugh.

"V práci bez míče byl lepší a agresivnější než v posledních týdnech. S míčem ale není ani náznakem tak platný, jak umí být," vyšlo na stránkách Evening Standard.

Pět ikonických svatostánků, které padly za oběť modernějším arénám

Zdroj: aktualne.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.